+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prevence, komplexní scree

Klíčová slova: prevence, velký screening

E-mail: zapis@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: Kvalitní preventivní péče slouží k odhalení závažných chorob již ve fázi bez klinických příznaků. Velký screening je vyšetření, které slouží k diagnostice přítomného onemocnění již ve fázi bez klinických příznaků. Nabízíme revitalizační programy.

Web: www.interna-prevence-ghc.cz

Další související informace

Zdraví z přírody

zdraví,prevence,bylinky,rakytník,regenerace,přírod – Nabízíme léčivé bylinné preparáty pro celkovou regeneraci organismu.Jedná se o bylinné koncentráty pro různé použití - proti chřipkovému onemocnění,posílení imunity,na problémy s močovým ústrojím,na onemocnění pokožky a další.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Přírodní bylinné výrobky

Bylinky,alternativní,medicína,fytoterapie,prevence – Nabízíme vysoce kvalitní produkty OKG, bez chemické stabilizace. Webové stránky zaměřeny na lidské zdraví, články a informace, jak řešit své zdravotní problémy, jak se preventivně chránit, jak užívat výrobky a zkušenosti zákazníků.

Načítání trvalo 0.0742 sekund.