+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prírodné liečivá, zdravá výživa.

Klíčová slova: Zdravie, prírodné produkty, prírodné liečivá, zdra

E-mail: ikor@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2010

Popis: Prírodné liečivá, zdravá výživa. Vitamíny, multivitamíny s minerálmi, enzýmy, prípravky na chudnutie, zníženie cholesterolu, ekzém, lupienka, alergia, osteoporóza, akné, menopauza, bolestivá menštruácia, krvný tlak, artróza, cukrovka, zápcha a mnohé ďalšie

Web: e-zdravie.info

Další související informace

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.