+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Privamed Nemocnice Plzeň

Klíčová slova: Privamed, nemocnice plzeň, Městská nemocnice Plzeň

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2013

Popis: Před 18 lety převzala Městskou nemocnici v Plzni společnost Privamed a. s. Za tu dobu prošla řadou rekonstrukcí a modernizací, aby sloužila pacientům k co největšímu komfortu při vyšetření, operaci i hospitalizaci.

Web: www.privamed.cz/

Další související informace

Teplná čerpadla - AC Heat

tepelné čerpadlo, vytápění, tepelná čerpadla Plzeň – Tepelná čerpadla vzduch-voda pro vytápění, vybavená inverterem - frekvenčním měničem, elektronicky řízeným vstřikováním chladiva, technologií Carrier a Siemens. Poradenství v oblasti vytápění poskytujeme zdarma. Máte kompletní servis a záruku 7 let.

kirsch.cz

reality Plzen, nemovitosti plzen – Realitní kancelář působící prozatím v Plzeňském kraji. Profesionalita, orientace na zákazníka - to jsou přednosti které zdobí Realitní kancelář Kirsch reality.Realitní kancelář působící prozatím v Plzeňském kraji. Profesionalita, orientace na zákazníka - to jsou přednosti které zdobí Realitní kancelář Kirsch reality.

SUBWAY Plzeň

subway, subway plzen, subway plzeň, subway menu – Společnost SUBWAY si zakládá na nabídce zdravých produktů, čistotě svých provozoven a zaměření na okamžité chutě zákazníka. Naprosto unikátní je pak příprava sendviče přímo před zákazníkem, který si tak vlastně uvaří sám na základě své vlastní, okamžité chuti s množstvím bohaté zeleninové oblohy.

Načítání trvalo 0.0706 sekund.