+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Privátní psycholog

Klíčová slova: psycholog, psychologie, Praha, Brno

E-mail: tomecek@privatnipsycholog.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2008

Popis: Psychologická praxe Mgr. Miroslava Tomečka pomáhá řešit osobní problémy jednotlivců, zabývá se hodnocením zaměstnanců, jejich začleněním do týmu, či zvýšením jejich výkonnosti. Zaměřuje se rovněž na vzdělávací zařízení a úzce s nimi spolupracuje.

Web: www.privatnipsycholog.cz/

Další související informace

Psycholog Praha

psycholog, psychoterapeut, psychoterapie, praha – Psycholog Praha - psychoterapie, psychologické poradenství, privátní psychologická ambulance v Praze. Klinický psycholog a psychoterapeut Mgr. Marian Bartoš nabízí pomoc a psychoterapii v náročných životních situacích doprovázející úzkost, deprese, problémy v mezilidských vztazích, závislost, poruchy příjmu potravy, panické stavy a pod. Psychoterapie probíhá v příjemných prostorech v Praze u náměstí Jiřího z Poděbrad.

Servis zdravotnické techn

Chironax, Brno, zdravotnická technika – Chironax spol. s r. o. - provádíme opravy chirugických nástrojů, endoskopických přístrojů, seřizujeme a čistíme mikroskopy a nabízíme i mnohé další služby z oblasti prodeje a servisu zdravotnické techniky.

Poradna homeopatie Praha

homeopatie, praha, brno, poradna, přednášky – Homeopatie je léčebná metoda používaná zejména v alternativní medicíně. Používá vysoce ředěné (tzv. potencované) látky, které ve vyšší dávce u zdravého člověka vyvolávají příznaky podobné těm, jaké má léčená choroba.

Načítání trvalo 0.2739 sekund.