+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Privátní psychoterapeut a

Klíčová slova: psychoterapie; terapie; psycholog; psychologická p

E-mail: johanakroupova@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2011

Popis: Privátní psychoterapeutka nabízí - individuální, párová i manželská terapie, terapie úzkostí a deprese, mezilidské vztahy - řešení a jiné. Hypnoterapie, internetová poradna, telefonické konzultace a on-line konzultace přes Skype a ICQ.

Web: www.psychoterapie-psycholog.cz

Další související informace

Piano Centrum Bušo - pian

pianina, pianino, piáno, piána, klavír, klavíry, P – Prodáváme kvalitní značková pianina, piana, klavíry a křídla se zárukou 2 roky. Doprava zdarma po celé ČR. Kompletní i částečné opravy pianin, pian, klavírů a křídel. Poradenství při nákupu a prodeji. Ladění a regulace mechanizmu.

Pletivo - výroba pletiva,

Ploty, drátěné ploty, svařované ploty, oplocení, p – Drátěné pletivo je pletivo vytvořené z ohýbaných drátů, které se používají k výrobě drátěných plotů, ale i k výrobě klecí. Vyrábíme pletiva pozinkovaná i s PVC úpravou za zvýhodněné ceny. Pletivo je rychlý a levný způsob pro každého.

Pojištění vozidel Defend

pojištění, vozidel, auto, pojistka, defend, gap, p – Defend Gap je pojistný produkt, který Vám garantuje vyplacení finančního rozdílu mezi kupní cenou vozu a plněním pojišťovny z havarijního pojištění. Defend Gap Perfect a Defend Gap Mini jsou pojištění vozidel, která Vám garantují proplacení finanční částky mezi původní kupní cenou vozu a plněním pojišťovny, a to tedy částečně z havarijního pojištění (Defend Gap Perfect) nebo povinného pojištění (Defend Gap Mini) a rozdíl do původní pořizovací ceny vozu se doplatí z pojištění Defend Gap. Držiteli tohoto pojištění auta bude v případě totální škody nakonec proplacena částka rovnající se kupní ceně vozu při pořízení.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.