+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Probiotika a laktobacily

Klíčová slova: probiotika, laktobacily, nadýmánéí, zácpa, průjem,

E-mail: info@nutraceutics.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2012

Popis: Probiozym pomáhá při potížích s trávením a zažíváním. Zmírňuje nadýmání a plynatost. Je vhodný při zácpě a proti opakujícím se průjmům nebo žaludečních obtížích- Navíc posiluje imunitu. Probiozym obsahuje probiotika, prebiotika, papain a bromelain.

Web: www.probiozym.cz

Další související informace

Bion3 - Multivitamin s pr

probiotika, vitamíny, multivitamin s probiotiky, b – Doplněk stravy Bion3 pomáhá udržovat fyzickou výkonnost a vitalitu. Bion3 je kombinace multivitamínů, minerálů a probiotik v jedné tabletě. Doplněk stravy Bion3 pomáhá udržovat fyzickou výkonnost a vitalitu. Bion3 je kombinace multivitamínů, minerálů a probiotik v jedné tabletě.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Enterosgel

kocovina, detoxikace, průjem, antibiotika, alergie – Přípravek Enterosgel je vhodný na léčbu průjmů, detoxikaci organismu, proti akné a kocovině dále na léčbu kocoviny,průjmů,otrav,alerigí a detoxikace organismu.ENTEROSGEL je léčivý preparát, enterosorbent, odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.