+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prokardin

Klíčová slova: Prokardin, srdce, cévy, infarkt

E-mail: agrobac.cz@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2009

Popis: Vzhledem k nezdravému způsobu života ohrožuje infarkt stále větší populaci lidí. Srdce je nejvíc zaměstnaný sval lidského těla, který spotřebovává hodně energie.Prokardin je doplněk stravy pro správnou činnost srdce a cév a pomáhají jej chránit, posilovat a dodávat energii.

Web: www.prokardin.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Klimakterium

přechod, klimakterium, bušení srdce, sarapis, – Firma Vegall před 10 lety uvedla na trh přírodní preparát na bázi včelí mateří kašičky Sarapis, který je určen ženám v období klimakteria. Sarapis napomáhá překonávat potíže v přechodu - návaly horka a potu, bušení srdce, poruchy spánku, poruchy koncentrace. Dalším přípravkem pro ženy je Sarapis Soja, který kromě včelí mateří kašičky obsahuje izoflavony z červeného jetele a sóji. Pro muže při sexuálních i psychických potížích jsou určeny přípravky jako Kürbiskern+Blütenpollen, Ženšen - Erektin Forte, Gelée Royale. V letošním roce byly uvedeny na trh další dva výrobky a to Sarapis Mensis a Sarapis pro muže.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.