+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prokardin

Klíčová slova: Prokardin, srdce, cévy, infarkt

E-mail: agrobac.cz@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2009

Popis: Vzhledem k nezdravému způsobu života ohrožuje infarkt stále větší populaci lidí. Srdce je nejvíc zaměstnaný sval lidského těla, který spotřebovává hodně energie.Prokardin je doplněk stravy pro správnou činnost srdce a cév a pomáhají jej chránit, posilovat a dodávat energii.

Web: www.prokardin.cz

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Klimakterium u žen

přechod, klimakterium, bušení srdce, sarapis, – Klimakterické potíže u žen vyvolávají řadu tzv. vegetativních příznaků - návaly horka, nespavost, brnění v nohou. Mohou se také vykytovat i bolest na hrudi, připomínající infarkt myokardu. V druhém sledu pak únik moči, suchost sliznic, pálení v očích, suchost kůže. V klimakteriu dále pak dochází k prudkému poklesu tvorby ženských pohlavních hormonů. Možností prevence je zdravá životospráva, stopové prvky, tělesná aktivita, doplňky stravy např. Sarapis soja.

Načítání trvalo 2.3630 sekund.