+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prostata a její nemoci

Klíčová slova: Prostata, nemoci prostaty

E-mail: marcela.katova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2011

Popis: Noční můra každého muže je onemocnění prostaty, nedejbože rakovina. Toto onemocnění je závažné a objevuje se při stáří čím dál tím častěji. Naštěstí existuje účinná prevence, a tou je vyšetření prostaty. Mezi muži neoblíbené, často bolestivé vyšetření, jež vám ale může zachránit život. Více informací na našich stránkách.

Web: prostata-priznaky.cz

Další související informace

Masáž Prostaty.cz

prostata, masáž, orgazmus – Vše o prostatě a másaži prostaty. Většina mužů, kteří masáž prostaty vyzkoušeli, prožili nejlepší orgasmus. Autorka (zdravotní sestra) vysvětluje krok za krokem, jak se provádí masáž prostaty. - Informace, návody a rady jak na to.

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.