+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prostata

Klíčová slova: prostata,bhp,karcinom,příznaky,vyšetření,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Dokud nezačne zlobit, tak většina mužů ani netuší k čemu jí v těle mají a jak se vyvíjí v závislosti k věku. Základní informace, možné problémy, postup vyšetření i následné možnosti léčby pomocí medikamentů či operativně.

Web: prostata.ordinace.biz

Další související informace

Hiv/Aids

hiv,aids,přenos,příznaky,léčba – HIV, čili virus lidské imunitní nedostatečnosti napadá v organismu skupinu bílých krvinek CD4, jenž jsou odpovědny za řízení imunitní odpovědi. Snižováním jejich počtu dochází ke ztrátě obranyschopnosti organismu a propuknutí aids.

Akné

akné,formy,příznaky,léčba – Toto nejčastější chronické onemocnění kůže je spjaté s obdobím puberty. Vlivem androgenů dochází k zvýšené tvorbě mazu, což vede k ucpání vývodového kanálku. V tomto prostředí poté dochází k přemnožení bakterií, jenž vyvolají zánět.

Nosní, krční mandle

nosní,krční,mandle,komplikace,příznaky,léčba – Mandle jsou součástí našeho lymfatického systému, přičemž je rozlišujeme na nosní a krční. Defakto jsou první linii obrany imunitního systému, jejichž cílem je zachytávat veškeré antigeny pronikající do těla.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.