+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Proti-poceni.cz

Klíčová slova: nadměrné pocení, pocení, přípravky proti pocení

E-mail: info@proti-poceni.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2012

Popis: Prodej antiperspirantů a deodorantů proti pocení anglické značky Perspi-Guard. Tyto přípravky účinně odstraňují nadměrné pocení. Lze je použít nejen nejen proti nadměrnému pocení v podpaží, ale také na další problematická místa jako obličej, dlaně či chodidla.

Web: proti-poceni.cz/

Další související informace

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.