+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Protodieta.cz

Klíčová slova: dieta, jak zhubnout, dukanova dieta, ketodiet

E-mail: protodieta@trygo.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2013

Popis: Nabízíme proteinová jídla s vysokým obsahem bílkovin z přírodních zdrojů. Proteinová dieta je mimořádně vhodná pro rychlé a trvalé snížení váhy a to bez hladovění a ztráty svalové hmoty. Vhodné i k dietě - Dukanova. Při dodržení programu lze očekávat redukci tělesné hmotnosti cca 4–5 kg za měsíc.

Web: www.protodieta.cz

Další související informace

Snadné zhubnutí

hubnutí,zhubnutí,dieta,zdraví,vitalita – Máte problémy s váhou? Vyzkoušeli jste už kdeco a kila se Vám stále vrací? Víme a poradíme Vám jak zhubnout s úsmněvem a zdravě. Sestavíme Vám přesnou analýzu stavby těla a navrhneme nejvhodnější program pro hubnutí. Hubnutí a dieta profesionálně s výbornými výsledky.

Dietní recepty

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Zkoušíte zhubnout a marně? Nevíte, kde děláte chybu? Vyzkoušejte velmi účinné dietní recepty. Všechna jídla jsou nízkokalorická a obsahují minimum tuku. Vaše tělo si zaslouží změnu!

Dietni.info: Jablečná dieta

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Nedaří se Vám zhubnout? Co takhle zkusit rychlou jablečnou dietu. Každý, kdo ji zkusit mluví o opravdu skvělém způsobu hubnutí. Tato dieta je velmi chutná a přitom Vás trvale zbaví tukových zásob!

Načítání trvalo 0.0560 sekund.