+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Průjem

Klíčová slova: Průjem

E-mail: ajdidasss@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2011

Popis: Jedná se o časté vyprazdňování, zvyšuje se na 4-6krát denně. Je to velice nebezpečný problém, protože se díky průjmu vaše tělo zbavuje důležitých živin. Průjem se rozděluje do několika skupin, v závislosti od příčiny.

Web: lecba-prujmu.cz

Další související informace

zácpa

zácpa,průjem,komplikace,příznaky,léčba – Zácpou definujeme poruchu zažívání, která se projevuje obtížným a méně častým vylučováním. Příčinou jejího vzniku mohou být nevhodné stravovací návyky, nedostatek pohybu, psychika, ale také vážné onemocnění.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Načítání trvalo 0.0964 sekund.