+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

První Lékárna

Klíčová slova: léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna

E-mail: firma@advin.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2011

Popis: První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Web: www.prvni-lekarna.cz

Další související informace

Léky na nemoci

léky, nemoci – Trpíte zdravotními problémy a hledáte léky na nemoci? Web Nej Léky přináší přehled šetrných léků na nejčastější nemoci. Kromě množství léků přinášíme informace o krémech a mastích. Množství přírodních léků pro mladé i staré.

Zdraví a lléky

zdraví, léky, kosmetika – Zdraví a léky je internetový obchod, který prodává farmaceutické a kosmetické výrobky. E-shop nabízí široký výběr léků pro muže, ženy a děti, ale také léky pro další specifické skupiny zákazníků jakou jsou například diabetici, těhotné a kojící ženy, sportovci nebo lidé trpící bolestmi zad a kloubů. V nabídce jsou uvedeny také podpůrné prostředky na myšlení a koncentraci, intimní chvíle nebo redukci váhy. K dostání jsou také dnes často poptávaná homeopatika, bio a přírodní produkty. Opomenout nelze zdravotní pomůcky a kvalitní kosmetické přípravky. Internetový obchod provozuje firma Lékárna u Rubínu, a.s., má více než desetiletou zkušenost s provozem lékáren. V současné době provozuje v Brně tři lékárny. Tato lékárna patří svým obratem k největším lékárnám v ČR.

knihovnazdravi.cz

zdravá výživa, doplňky stravy, hubnutí, zdraví – Informační portál věnovaný zdravé výživě, doplňkům stravy, zdravotním potížím, problematice hubnutí a zdravému životnímu stylu. Články jsou pravidelně přidáván a přehledně umisťovány do různých kategorií.

Načítání trvalo 0.2510 sekund.