+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychiatrie

Klíčová slova: Psychiatrie,psychiatr,psychika,psychiatrická ambul

E-mail: info@psychiatr.org

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2011

Popis: Psychiatrický portál. Odkazy na stránky psychiatrických organizací, zařízení (kliniky, oddělení, léčebny), časopisů. Zajímavé soubory ke stažení. Zvláštní zřetel kladen na péči o staré lidi s demencí.

Web: www.psychiatr.org/

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Načítání trvalo 0.0580 sekund.