+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychiatrie

Klíčová slova: Psychiatrie,psychiatr,psychika,psychiatrická ambul

E-mail: info@psychiatr.org

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2011

Popis: Psychiatrický portál. Odkazy na stránky psychiatrických organizací, zařízení (kliniky, oddělení, léčebny), časopisů. Zajímavé soubory ke stažení. Zvláštní zřetel kladen na péči o staré lidi s demencí.

Web: www.psychiatr.org/

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné, pojištění, vozidel, proti krádeži – Kalkulátor pro zákonné pojištění vozidel na tomto webu vám hravě porovná povinné ručení pojišťoven z České republiky a vybere nejlevnější. Vše online z pohodlí vašeho soukromí. Najděte si s námi levné pojištění vozidla.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.