+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psycholog, psychoterapeut

Klíčová slova: stres, úzkost, deprese, psycholog, pomoc

E-mail: jachr@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2010

Popis: Nabízím psychoterapeutickou pomoc v osobní krizi, v krizi ve vztazích, úzkostech a depresích. Pomoc ve stresových a traumatických situacích, podpora rozvoje osobnosti a porozumění sám sobě. Psycholog a psychoterapeut v Praze

Web: www.psycholog-praha.net

Další související informace

Psychoterapie a psycholog

psychoterapie, terapie, psycholog – Individuální a rodinná psychoterapie, terapie úzkostí, depresí, poruchy příjmu potravy, mezilidských vztahů a jiné. Internetová psychoporadna a telefonické krizové poradenství v případě akutní krize.

PhDr. Novák-psychoterapie

psychoterapie, psycholog, psychoterapeut, Praha – Psychologické poradenství a individuální, párová a rodinná a psychoterapie pro dospívající a dospělé v Praze. Psychologická pomoc v různých životních situacích – deprese, úzkosti, partnerské problémy, traumata, psychosomatické obtíže, závislosti (alkohol, drogy, gambling, vztahy), mentální anorexie a bulimie, nízké sebevědomí, hledání smyslu života.

Budoár duševní pohody

psychoterapie, koučink, psycholog, poradna – Centrum osobního rozvoje. Poskytujeme psychoterapii a koučink, kreativní testování osobnosti a zážitkové workshopy. Můžeme vám pomoci se zvládáním životních krizí, psychickými obtížemi, mezilidskými vztahy nebo osobní rozvojem. Specializujeme se na práci se sny a s tělem. Vycházíme z toho, že každý je jedinečná individualita s nesmírným potenciálem a téměř neomezenými možnostmi rozvoje. Nechápeme Vás tedy jako pacienta, ale jako člověka. Nestavíme se do role experta na Vás a Váš život - naše role a kompetence spočívá v efektivní podpoře nalézání Vaší vlastní cesty.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.