+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psycholog, psychoterapeut

Klíčová slova: stres, úzkost, deprese, psycholog, pomoc

E-mail: jachr@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2010

Popis: Nabízím psychoterapeutickou pomoc v osobní krizi, v krizi ve vztazích, úzkostech a depresích. Pomoc ve stresových a traumatických situacích, podpora rozvoje osobnosti a porozumění sám sobě. Psycholog a psychoterapeut v Praze

Web: www.psycholog-praha.net

Další související informace

Psychoterapie Praha

psychoterapie, psycholog, Praha – Mgr. Kateřina Mocová - klinický psycholog a psychoterapeut poskytující poradenství a psychoterapii v Praze. Psychologická pomoc s problémy, které doprovází úzkost, deprese a stres. Psychoterapie a psychická podpora v životní krizi.

Psycholog Hradec Králové

Hradec Králové,psychoterapie, psycholog, psycholog – Psychoterapeutické centrum Hradec Králové poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží. Terapeutická intervence v životní krizi, při potížích v mezilidských vztazích, problémech v navazování vztahů, úzkosti a strachu, závislosti na alkoholu a návykových látkách. Klient v rámci systematické psychoterapie hledá postupné kroky, jak měnit svůj život podle svých potřeb a přání. Terapie probíhá za naprosté diskrétnosti a zajištění anonymity všech klientů.

Načítání trvalo 0.0524 sekund.