+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychológ Banská Bystrica

Klíčová slova: Psychológ, psychoterapeut, psychoterapia,

E-mail: abckbt2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2013

Popis: Poskytujem psychoterapeutické služby v Banskej Bystrice v oblasti psychoterapie a poradenstva pre dospievajúcich a dospelých, vrátane partnerskej /manželskej terapie.Odborné poradenstvo pre vodičov, ktorí viedli vozidlo pod vplyvom alkoholu .

Web: www.bbpsycholog.sk

Další související informace

Seznam potravin bez éček

bio, zdraví životní styl, články, potraviny, – Seznam všech potravin v ČR s informacemi o jejich nutričních hodnotách, složení, fotografie a články o zdravém životním stylu a výživě. Seznam bezlepkových a BIO potravin a mnoho dalších zajímavostí.

Levné brněnské čočky

kontaktní čočky, čočky, levné kontaktní čočky, – Informace o kontaktních čočkách, kde nejlépe nakoupit a podle čeho se rozhodnout při výběru kontaktních čoček. Na co si dát pozor při nákupu levných kontaktních čoček, barevných kontaktních čoček, roztoků i kapek

MySmile.cz rovnátka Praha

rovnatka, praha, ortodoncie, keramická rovnátka, – Poskytuji kvalitní ortodontickou léčbu. Využívám různých typů rovnátek: fixní, snímací, keramická i neviditelná. Léčím křivé zuby, předkus a podkus a jiné. Ordinace ortodoncie se nachází v Praze 5 na Barrandově.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.