+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychológ Banská Bystrica

Klíčová slova: Psychológ, psychoterapeut, psychoterapia,

E-mail: abckbt2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2013

Popis: Poskytujem psychoterapeutické služby v Banskej Bystrice v oblasti psychoterapie a poradenstva pre dospievajúcich a dospelých, vrátane partnerskej /manželskej terapie.Odborné poradenstvo pre vodičov, ktorí viedli vozidlo pod vplyvom alkoholu .

Web: www.bbpsycholog.sk

Další související informace

ČOČKY-IN.cz

kontaktní čočky, čočky, čočka, kontaktní, oči, – Kontaktní čočky značek Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Ciba Vision, Cooper Vision a jejich příslušenství. Většina zboží skladem dodáváme do druhého dne .Osobní přístup ke každému zakazníkovi......

Seznam potravin bez éček

bio, zdraví životní styl, články, potraviny, – Seznam všech potravin v ČR s informacemi o jejich nutričních hodnotách, složení, fotografie a články o zdravém životním stylu a výživě. Seznam bezlepkových a BIO potravin a mnoho dalších zajímavostí.

Vegall, doplňky stravy na

přechod, klimakterium, menopauza, bušení srdce, – Informace o preparátech se včelími produkty, jejich vlastnostech. Možnost nákupu také za velkoobchodní ceny. Doplňky stravy určené zejména ženám v období klimakteria. V nabídce i preparáty pro muže při andropauze a přípravek na revmatické potíže.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.