+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychológ Banská Bystrica

Klíčová slova: Psychológ, psychoterapeut, psychoterapia,

E-mail: abckbt2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2013

Popis: Poskytujem psychoterapeutické služby v Banskej Bystrice v oblasti psychoterapie a poradenstva pre dospievajúcich a dospelých, vrátane partnerskej /manželskej terapie.Odborné poradenstvo pre vodičov, ktorí viedli vozidlo pod vplyvom alkoholu .

Web: www.bbpsycholog.sk

Další související informace

Diety na hubnutí

fitness, wellness, hubnutí, dietologická poradna, – Stránky www.ucinne-diety.cz Vám poslouží jako osobní dietologická poradna online. Zjistíte nejčastější diety, co obnáší krátkodobé diety a s čím naopak musíte počítat u dlouhodobějších plánů hubnutí.

MySmile.cz rovnátka Praha

rovnatka, praha, ortodoncie, keramická rovnátka, – Poskytuji kvalitní ortodontickou léčbu. Využívám různých typů rovnátek: fixní, snímací, keramická i neviditelná. Léčím křivé zuby, předkus a podkus a jiné. Ordinace ortodoncie se nachází v Praze 5 na Barrandově.

Psycholog Brno Peterková

psycholog, brno, psychoterapeut, psycholozka – Zkušený psycholog v centru Brna. Nabízí psychologickou pomoc v obtížných životních situacích, pomoc s depresivními stavy, vyukovými obtížemi, pomoc s řešením partnerské krize, pocity viny či méněcennosti. Rovněž nabízí pomoc s osobním růstem, tréningem paměti a exekutivních funkcí.

Načítání trvalo 0.3247 sekund.