+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psycholog Bartoš, Praha

Klíčová slova: Psycholog,psychoterapeut,praha

E-mail: marian.bartos@terapie-psycholog.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2012

Popis: Psycholog Bartoš nabízí psychologické konzultace a psychoterapii v Praze. Poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží včetně informací o nich. Terapeutická intervence při zvládání deprese, úzkosti, fobie, panické ataky, závislosti. Psychologická poradna pro pomoc při ztrátě životní motivace a smyslu, vyrovnávání se s traumatem. Konfliktních mezilidských vztazích a problémové komunikaci. Odborná péče lidem, kteří procházejí obtížnou situací v partnerském vztahu, v rodině nebo v práci. Osobnostní rozvoj a hledání sebe sama. Spolupráce s externím psychiatrem, fyzioterapeutem.

Web: www.psycholog-bartos.cz/

Další související informace

Psycholog Praha

psycholog, psycholožka, Praha 8, psychoterapie – V naší ordinaci se věnujeme psychologické péči o lidi v těžkých životních situacích jako je přetížení stresem, deprese, úzkost, vývojové a vztahové krize, závislosti, traumatické události či chronická únava. V léčbě vycházíme z celostního pojetí člověka, proto využíváme jak klasickou psychoterapii, tak neverbální přístupy jako je arteterapie.

RE-spa masážní studio

Masážní studio,Praha,masáže,masér,SPA procedury – Masážní studio RE-spa se nachází v areálu sanatoria Achillea v Praze 8 - Čimice. Již při vstupu do místnosti Vás uvítá příjemná atmosféra svitu svíček, vyhřívané lehátko, relaxační hudba a jemná vůně přírodních esencí, která spolu s masáží navodí pocit uvolnění a pohody. V našem studiu rázem zapomenete na bolesti a starosti všedních dnů. Nabízíme ty nejrozmanitější regenerační, anticelulitidní, relaxační a léčivé masáže, zábaly a SPA procedury. REKONDIČNÍ masáž, RELAXAČNÍ SPA masáž, MEDOVÁ masáž, ČOKOLÁDOVÁ masáž, HOT STONES masáž lávovými kameny, TIBETSKÁ masáž, LULUR masáž, KOKOSOVÁ masáž, ANTICELULITIDNÍ masáž, INDICKÁ masáž, RITUÁLNÍ masáž, TĚHOTENSKÁ masáž, DĚTSKÁ masáž, PEPŘOVÁ masáž, REHABILITAĆNÍ prohřívací masáž. Přijďte se nechat hýčkat. Ke každé vybrané masáži je možno zakoupit dárkový poukaz a pokud necháte rozhodnutí na obdarovaném jsou k dispozici univerzální poukazy. Kontaktujte nás. Sídlíme v Praze 8-Čimice.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.