+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psycholog Bartoš, Praha

Klíčová slova: Psycholog,psychoterapeut,praha

E-mail: marian.bartos@terapie-psycholog.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2012

Popis: Psycholog Bartoš nabízí psychologické konzultace a psychoterapii v Praze. Poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží včetně informací o nich. Terapeutická intervence při zvládání deprese, úzkosti, fobie, panické ataky, závislosti. Psychologická poradna pro pomoc při ztrátě životní motivace a smyslu, vyrovnávání se s traumatem. Konfliktních mezilidských vztazích a problémové komunikaci. Odborná péče lidem, kteří procházejí obtížnou situací v partnerském vztahu, v rodině nebo v práci. Osobnostní rozvoj a hledání sebe sama. Spolupráce s externím psychiatrem, fyzioterapeutem.

Web: www.psycholog-bartos.cz/

Další související informace

Psycholog Praha

psycholog, psychoterapeut, psychoterapie, praha – Psycholog Praha - psychoterapie, psychologické poradenství, privátní psychologická ambulance v Praze. Klinický psycholog a psychoterapeut Mgr. Marian Bartoš nabízí pomoc a psychoterapii v náročných životních situacích doprovázející úzkost, deprese, problémy v mezilidských vztazích, závislost, poruchy příjmu potravy, panické stavy a pod. Psychoterapie probíhá v příjemných prostorech v Praze u náměstí Jiřího z Poděbrad.

Alivion s.r.o. - psycholo

psycholog, psychologie praha, dětský psycholog – Alivio - psychologické a fyzioterapeutické služby pro dospělé i děti. V příjemném prostředí poskytujeme psycholog. poradenství, psychoterapii a fyzioterapii. Zaměřujeme se i na problematiku neplodnosti, firemní problematiku, coaching.

Načítání trvalo 0.0720 sekund.