+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psycholog Brno Peterková

Klíčová slova: psycholog, brno, psychoterapeut, psycholozka

E-mail: peterkova@brnopsycholog.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2011

Popis: Zkušený psycholog v centru Brna. Nabízí psychologickou pomoc v obtížných životních situacích, pomoc s depresivními stavy, vyukovými obtížemi, pomoc s řešením partnerské krize, pocity viny či méněcennosti. Rovněž nabízí pomoc s osobním růstem, tréningem paměti a exekutivních funkcí.

Web: www.brnopsycholog.cz

Další související informace

eTerapie - psychologie

psycholog, psychologické poradenství, koučování – Soukromá psychologická poradna v Praze nabízí psychologické poradenství pro partnerské i osobní problémy a koučování. Koučování je nová metoda napomáhající osobnímu růstu, zvýšení sebevědomí, sebedůvěry a seberealizace.

Stomatologická laboratoř

Zubní laboratoř, Brno, keramika celokeramika fixní – Zubni laboratoř specializujicí se na výrobu veškerých fixních náhrad. Fixní náhrady vyrábíme také z celokeramiky, kovokeramiky i na implantáty, sleněné pilíře. Naše specialita je kovokeramika a celokeramika.

Psychologie a biofeedback

psychologie, poradenství, biofeedback, výuka, brno – Na těchto stránkách můžete nalézt informace ohledně nabídky individuálního, párového i rodinného psychologického poradenství, dále ohledně, v dnešní době oblíbeného, tréninku na přístroji EEG biofeedback, psychologické práce s týmy a také nabídku výuky anglického jazyka. Těším se s Vámi na viděnou. Mgr. Lucie Šmahelová

Načítání trvalo 0.0617 sekund.