+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psycholog Hradec Králové

Klíčová slova: Hradec Králové,psychoterapie, psycholog, psycholog

E-mail: poradna@psycholog-hradec-kralove.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2012

Popis: Psychoterapeutické centrum Hradec Králové poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží. Terapeutická intervence v životní krizi, při potížích v mezilidských vztazích, problémech v navazování vztahů, úzkosti a strachu, závislosti na alkoholu a návykových látkách. Klient v rámci systematické psychoterapie hledá postupné kroky, jak měnit svůj život podle svých potřeb a přání. Terapie probíhá za naprosté diskrétnosti a zajištění anonymity všech klientů.

Web: www.psycholog-hradec-kralove.cz/

Další související informace

osobní terapeut

psychoterapie, šamanská léčba, voice therapy – rogersovská psychoterapie a šamanská léčba, psychoterapie s využitím starých spirituálních technik,poradenství a koučink, semináře voice therapy a semináře Léčivá síla zpěvu, pravohemisférové systémy,

PaedDr. Drahomíra Šínová

Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace – Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace, výklad snů a trénink sebeovládání. Pomáháme řešit zátěž, deprese, úzkosti, pocity viny, nespavost, strach, osamělost, přetížení, zvládání emocí, vztahové problémy , konflikty a stres.

Načítání trvalo 0.0747 sekund.