+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psycholog Hradec Králové

Klíčová slova: Hradec Králové,psychoterapie, psycholog, psycholog

E-mail: poradna@psycholog-hradec-kralove.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2012

Popis: Psychoterapeutické centrum Hradec Králové poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží. Terapeutická intervence v životní krizi, při potížích v mezilidských vztazích, problémech v navazování vztahů, úzkosti a strachu, závislosti na alkoholu a návykových látkách. Klient v rámci systematické psychoterapie hledá postupné kroky, jak měnit svůj život podle svých potřeb a přání. Terapie probíhá za naprosté diskrétnosti a zajištění anonymity všech klientů.

Web: www.psycholog-hradec-kralove.cz/

Další související informace

Gaudia centrum

psychoterapie, psychologie, psychologická poradna – Ambulance psychiatrie a psychoterapie, psychologická poradna. Řešíme krize, problémy ve vztazích, léčíme deprese, nabízíme masáže. Poskytujeme supervize a vzdělávání zdravotních sester, sociálních pracovníků, kurzy asertivity, jak zvládat stres apod.

PhDr. Novák-psychoterapie

psychoterapie, psycholog, psychoterapeut, Praha – Psychologické poradenství a individuální, párová a rodinná a psychoterapie pro dospívající a dospělé v Praze. Psychologická pomoc v různých životních situacích – deprese, úzkosti, partnerské problémy, traumata, psychosomatické obtíže, závislosti (alkohol, drogy, gambling, vztahy), mentální anorexie a bulimie, nízké sebevědomí, hledání smyslu života.

PaedDr. Drahomíra Šínová

Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace – Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace, výklad snů a trénink sebeovládání. Pomáháme řešit zátěž, deprese, úzkosti, pocity viny, nespavost, strach, osamělost, přetížení, zvládání emocí, vztahové problémy , konflikty a stres.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.