+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psycholog Praha Rataj

Klíčová slova: psycholog, Praha, Rataj, manželská poradna, vztahy

E-mail: ravelus@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2011

Popis: Manželská a psychologická poradna Praha. Psycholog Rataj v Praze. Profesionální služby psychologického poradenství,individuální či párové psychoterapie. Semináře o partnerských vztazích. Jak zvládnout rozchod, manželskou krizi, nevěru, hádky či ztrátu partnera.Léčba nespavosti, deprese, úzkostných a fobických stavů, závislí a psychosomatickcých obtíží.

Web: www-psycholog-praha-rataj.cz

Další související informace

Rehabilitace a Jóga Praha

rehabilitace, jóga, centrum, SM systém, Praha – Nové centrum jógy v Praze, kde se můžete zdokonalit v ásanách a naučit i mnoho nového o svém těle, zdokonalit se v ovládání životní energie, zvýšit svou vitalitu a dosáhnout hlubokého vnitřního míru.

Bělení zubů Praha

Bělení, zubů, praha – V naší ordinaci nabízíme bělení zubů nejpokročilejšími světovými technologiemi Zoom! Advanced Power a Opalescence. Obě patří mezi nejmodernější a nejšetrnější metody k zubům a dásním. Během jediné 60-ti minutové návštěvy můžeme dosáhnout bělení zubů až o osm stupňů na odstínové škále.

Plavání pro kojence Praha

Plavání, kojenci, Praha, Plavání kojenců a batolat – Přehledný průvodce plaváním kojenců pro Prahu a okolí. Na této stránce naleznete pravidelně aktualizovanou databázi plavání pro kojence v Praze. Vyberte svému miminku to nejlepší plavání v blízkosti Vaší lokality.

Načítání trvalo 0.0814 sekund.