+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psycholog Praha

Klíčová slova: psycholog, psycholožka, Praha 8, psychoterapie

E-mail: ordinace.thamova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: V naší ordinaci se věnujeme psychologické péči o lidi v těžkých životních situacích jako je přetížení stresem, deprese, úzkost, vývojové a vztahové krize, závislosti, traumatické události či chronická únava. V léčbě vycházíme z celostního pojetí člověka, proto využíváme jak klasickou psychoterapii, tak neverbální přístupy jako je arteterapie.

Web: www.psychologickapomoc.cz

Další související informace

Veronika Pavlů

psycholog,psychologie,psychoterapie,arteterapie, – Psychologická poradna a arteterapeutická dílna - psychologie, psychoterapie, arteterapie. Individuální a párové konzultace, rodinná terapie a rodinné konzultace, skupinová sezení. Supervize, Komunitní plánování. Lektorská činnost, semináře a workshopy. Průzkum zákaznického prostředí pro firmy.

eTerapie - psychologie

psycholog, psychologické poradenství, koučování – Soukromá psychologická poradna v Praze nabízí psychologické poradenství pro partnerské i osobní problémy a koučování. Koučování je nová metoda napomáhající osobnímu růstu, zvýšení sebevědomí, sebedůvěry a seberealizace.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.