+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychologické poradenství

Klíčová slova: Psychologické poradenství, psychoterapie,

E-mail: jachr@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Zabývejme se společně tím, co vás trápí a hledejme možnosti změny a zlepšení. Intenzivní práce „na sobě“ v rámci odborného vedení může pomoci zlepšit kvalitu života i lidem bez vážných problémů, kteří mají chuť hledat.

Web: www.psychoterapie-praha.net

Další související informace

MUDr. Tomáš Rektor

psychoterapie, psychoterapeut, psychologická – Psychoterapeut, psychiatr a vedoucí lékař psychologické poradny a kliniky Terapie.info. Poradenství a pomoc s kvalifikací v oborech psychoterapie, psychiatrie a psychologie. Komplexní program péče o duševní zdraví a psychologická poradna.

Finanční poradenství

finanční poradenství, investiční příležitosti – Jsme česká společnost působící na trhu financí a investic. Skupina JMJ partners s.r.o. se zabývá finančním poradenstvím, řízením finančních procesů a vyhledáváním investičních příležitostí. JMJ Partners s.r.o.

Psychoterapie

Psycholog, psychoterapie, psychologická poradna – Psychoterapie Ústí nad Labem, psycholog Mgr. Jan Pavlišta. Psychoterapeutické poradenství. -Individuální psychoterapeutické poradenství -Párové psychoterapeutické poradenství -Rodinné psychoterapeutické poradenství -Hypnóza -Krizová intervence

Načítání trvalo 2.3893 sekund.