+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychologické poradenství

Klíčová slova: Psychologické poradenství, psychoterapie,

E-mail: jachr@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Zabývejme se společně tím, co vás trápí a hledejme možnosti změny a zlepšení. Intenzivní práce „na sobě“ v rámci odborného vedení může pomoci zlepšit kvalitu života i lidem bez vážných problémů, kteří mají chuť hledat.

Web: www.psychoterapie-praha.net

Další související informace

China-Trade.cz

práce v Číně, poradenství, podnikání – Zajišťujeme odbornou pomoc firmám se záměrem podnikat v Číně. Nabízíme poradenství, export, import, průzkum trhu, zajištění vzorků, prověřování a zakládání firem. Máme výhodu vlastní kanceláře a pracovníků v Šanghaji.

Vedení účetnictví

daňové poradenství, daňové přiznání – Firma zabývající se administrativní činností v oboru zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence a daňového poradenství. Zastupujeme firmy při jednání s úřady a šetříme tak Váš čas, který můžete věnovat podnikání.

Psychologie a biofeedback

psychologie, poradenství, biofeedback, výuka, brno – Na těchto stránkách můžete nalézt informace ohledně nabídky individuálního, párového i rodinného psychologického poradenství, dále ohledně, v dnešní době oblíbeného, tréninku na přístroji EEG biofeedback, psychologické práce s týmy a také nabídku výuky anglického jazyka. Těším se s Vámi na viděnou. Mgr. Lucie Šmahelová

Načítání trvalo 0.0748 sekund.