+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychologie a biofeedback

Klíčová slova: psychologie, poradenství, biofeedback, výuka, brno

E-mail: luciesmahelova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2012

Popis: Na těchto stránkách můžete nalézt informace ohledně nabídky individuálního, párového i rodinného psychologického poradenství, dále ohledně, v dnešní době oblíbeného, tréninku na přístroji EEG biofeedback, psychologické práce s týmy a také nabídku výuky anglického jazyka. Těším se s Vámi na viděnou. Mgr. Lucie Šmahelová

Web: www.psychologie-biofeedback.cz

Další související informace

Parfémy FM Group

parfémy, parfémy FM Group, kosmetika, Brno – Internetový obchod s parfémy a kosmetikou značky FM Group. Parfémy pro ženy, pro muže i pro děti. Sprchové gely, balzámy, deodoranty a další. Při nákupu nad 1000 Kč dárek a doprava zdarma. Po Brně rozvoz vždy ZDARMA.

Finanční poradenství pro firmy

firmy, poradenství, finance – Web věnující se finančnímu poradenství pro firmy. V současné době stále přibývá nových podnikatelů a firem. Dozvíte se veškeré podstatné informace o možnostech fianančního poradenství pro firmy. Jak se vyhnout neposlehlivým poradcům a vyhledat poctivé finanční poradenské skupiny? Vše se dozvíte na tomto webu.

Malíři Brno

Malíři Brno – Malíři Brno jsou profesionálové každým coulem. Malíři Brno spolehlivě a kvalitně – motto, které nás charakterizuje. Po dokončené práci provedeme úklidové práce. Firmám i domácnostem nabízíme pravidelné úklidové služby a máme pro Vás připraveny slevové balíčky.

Načítání trvalo 0.0671 sekund.