+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RE-spa masážní studio

Klíčová slova: Masážní studio,Praha,masáže,masér,SPA procedury

E-mail: re-spa@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2011

Popis: Masážní studio RE-spa se nachází v areálu sanatoria Achillea v Praze 8 - Čimice. Již při vstupu do místnosti Vás uvítá příjemná atmosféra svitu svíček, vyhřívané lehátko, relaxační hudba a jemná vůně přírodních esencí, která spolu s masáží navodí pocit uvolnění a pohody. V našem studiu rázem zapomenete na bolesti a starosti všedních dnů. Nabízíme ty nejrozmanitější regenerační, anticelulitidní, relaxační a léčivé masáže, zábaly a SPA procedury. REKONDIČNÍ masáž, RELAXAČNÍ SPA masáž, MEDOVÁ masáž, ČOKOLÁDOVÁ masáž, HOT STONES masáž lávovými kameny, TIBETSKÁ masáž, LULUR masáž, KOKOSOVÁ masáž, ANTICELULITIDNÍ masáž, INDICKÁ masáž, RITUÁLNÍ masáž, TĚHOTENSKÁ masáž, DĚTSKÁ masáž, PEPŘOVÁ masáž, REHABILITAĆNÍ prohřívací masáž. Přijďte se nechat hýčkat. Ke každé vybrané masáži je možno zakoupit dárkový poukaz a pokud necháte rozhodnutí na obdarovaném jsou k dispozici univerzální poukazy. Kontaktujte nás. Sídlíme v Praze 8-Čimice.

Web: www.re-spa.cz

Další související informace

Masáže - Nuga Best

masáže – Nabízíme masáže a masážní salón. Provozujeme terapii pomocí polohovacího, masážního a relaxačního lehátka Nuga best. Masáže se doporučují při rekonvalescenci po těžkých nemocech, při chronických revmatických onemocněních, při hemiplegii a paraplegii,po obrně horních a dolních končetin, po některých úrazech, po operacích, popáleninách, při chronickém degenerativním onemocnění kloubů, šlach a povázek, vadné držení těla.

Zdravotní masáže

masáže, baňkování, stres – Zdravotní masáže, baňkování, přístrojová lymfodrenáž. Vše za bezkonkurenční ceny! Jmenuji se Jan Mazanec a jsem zdravotní masér - akreditaitace je udělená Ministerstvem zdravotnictví. Dále jsem absolventem řady specializovaných kurzů, absolvovaných v masérské škole REFIT, vedené Stanislavem Hervertem, dlouholetým masérem našich předních sportovců a olympioniků.

Masáže Vrchlabí Jankelová

masáže,Vrchlabí,zad,masáž,lymfodrenáž,relaxace – Náš masážní salon ve Vrchlabí Vám nabízí masáže pro potěchu těla i duše. Z nejoblíbenějších ošetření a masáží Vám můžeme doporučit masáže zad ve spojení s kraniosakrální osteopatií navozující hlubokou relaxaci, masáž zad, šíje a ramen, masáž horkými lávovými kameny, baňkovou terapii, manuální lymfodrenáž a další ošetření - podle vašich indiiduálních potřeb a přání. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Těším se na setkiání s Vámi, Dáša Jankelová

Načítání trvalo 0.0577 sekund.