+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RE-spa masážní studio

Klíčová slova: Masážní studio,Praha,masáže,masér,SPA procedury

E-mail: re-spa@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2011

Popis: Masážní studio RE-spa se nachází v areálu sanatoria Achillea v Praze 8 - Čimice. Již při vstupu do místnosti Vás uvítá příjemná atmosféra svitu svíček, vyhřívané lehátko, relaxační hudba a jemná vůně přírodních esencí, která spolu s masáží navodí pocit uvolnění a pohody. V našem studiu rázem zapomenete na bolesti a starosti všedních dnů. Nabízíme ty nejrozmanitější regenerační, anticelulitidní, relaxační a léčivé masáže, zábaly a SPA procedury. REKONDIČNÍ masáž, RELAXAČNÍ SPA masáž, MEDOVÁ masáž, ČOKOLÁDOVÁ masáž, HOT STONES masáž lávovými kameny, TIBETSKÁ masáž, LULUR masáž, KOKOSOVÁ masáž, ANTICELULITIDNÍ masáž, INDICKÁ masáž, RITUÁLNÍ masáž, TĚHOTENSKÁ masáž, DĚTSKÁ masáž, PEPŘOVÁ masáž, REHABILITAĆNÍ prohřívací masáž. Přijďte se nechat hýčkat. Ke každé vybrané masáži je možno zakoupit dárkový poukaz a pokud necháte rozhodnutí na obdarovaném jsou k dispozici univerzální poukazy. Kontaktujte nás. Sídlíme v Praze 8-Čimice.

Web: www.re-spa.cz

Další související informace

JM Studio Mladá Boleslav

masáže, kavitace, lymfodrenáže, liposukce, lifting – V příjemném prostředí jsou naší nabídkou masáže (relaxační, sportovní, ...), lymfodrenáže, kavitace, radiofrekvenční neinvazní liposukce a lifting, IPL Laser (trvalá epilace), sonoforéza, myostim, galvanická žehlička, ultrazvuk, baňkování vakuové i ohnivé, psychologické poradenství a diagnostika a mnoho dalších zkrášlovacích procedur pro tělo i duši.

Masáže, Shiatsu

masáže – Nabízím vám možnost vybrat a užít si masáže v pohodlí Vašeho domova: v prostředí, které velmi dobře znát a kde se budete cítit uvolněně. Klasické a relaxační masáže či masáž Shiatsu poskytuji klientům z Jablonce nad Nisou, Liberce a okolí.

Masžní křesla

masáže,masážní křesla,sanyo,panasonic,nakasei, – Prodej masážních a relaxačních křesel pro komerční i domácí využití na MORAVĚ,ČESKU a SLOVENSKU. Zajíštujeme kompletní servis. Nabízíme křesla i na splátky.Navštivte naše křeslosalony v Praze,Brně,Bratislavě.ZDRAVÍ a KVALITA – nejlepší značka

Načítání trvalo 0.2842 sekund.