+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Reiki masáže, léčení reik

Klíčová slova: masáže, reiki, léčení, KA studio, vesmírná energie

E-mail: petr@reikimasaze.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2009

Popis: Reiki masáže, léčení reiki. Uzdravujeme pomocí masáží reiki. Uzdravujeme skrze končetiny, stačí jen chtít. Reiki je uzdravující vesmírná energie, která proudí do Vašeho těla skrze ruce prostředníka.

Web: www.reikimasaze.cz

Další související informace

Oáza mimo čas

masáže,shiatsu,aroma,reflexní,kameny,Praha,masáž – Oáza mimo čas - centrum pro zastavení, regeneraci a nevšední den nabízí klasické masáže, shiatsu, masáž lávovými kameny, reflexní masáž chodidel, aromaterapii, speciality jako hara masáž, masáž drahými kameny, a další. Celostní, holistický přístup pro tělo, mysl, ducha i tok energií. Navštivte nás v Praze 8, Karlín.

Masáže božské ruce Praha

masáže, Praha, bolest, záda, božské, ruce – Masérské, rekondiční a regenerační služby. Prostředí intimní masérny, profesionální služby, 6 min Tram č. 7 od Anděla. Nechte o sebe pečovat a zbavte se bolestí těla i mysli. Slevy pro firemy a studenty.

Masáže Soňa Nerudová

masáže Náchod, RUŠ, terapie, reiki, detoxikace – Soňa Nerudová Náchod Služby masérské a terapeutické. Nabízím masáže klasické,sportovní,reflexní, kojenecké,estetické formování postavy, lymfodrenáž,masáž lávovými kameny,medová masáž. Tělové a ušní svíce, moxa. Terapie RUŠ, Reiki, Deeksha,regresní terapie.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.