+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Remedicum

Klíčová slova: remedicum, zdravý životní styl, posílení imunity

E-mail: eva.ridoskova@semodata.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2012

Popis: Remedicum to jsou produkty pro zdravý životní styl, které řeší překyselený organismus, posílení imunity, dostatek vitamínu, hořčíku a v neposlední řadě celkovou detoxikaci organismu za pomoci speciálních doplňků jako aloe vera, agáve, detoxikační náplasti, mladý ječmen, mladá pšenice a zelené potraviny. Veškeré produkty firmy Remedicum přispívají k celkové rovnováze vašeho těla a odstraňují z něj nebezpečné toxiny.

Web: www.remedicum.eu

Další související informace

Fitmagazín

hubnutí, zdravý životní styl, sport, krása, zdraví – Zajímáte se o zdravý životní styl? Chcete mít vyvážený jídelníček? Sportujete? U nás najdete vždy aktuální informace!Spolupracujeme s nutričními poradci a osobními trenéry známých celebrit, sledujeme nejnovější trendy!

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Dieta zlín zhubnuto cz

Dieta zlín, zdravý životní styl – Nastolení té pravé diety, která dokáže udržet organizmus ve výborné kondici. Člověk, který dokáže za tři měsíce nemožné. Vydrží mu to? Tato úloha probíhá v rámci programu dieta zlín a mohou se přiučit občané, kteří také chtějí zhubnout.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.