+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STOMATOLOGIE MUDr. Lenka

Klíčová slova: zubař,zubní,stomatolog,bělení zubů,zubař praha,

E-mail: info@estetika-novotna.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2011

Popis: Nabízíme Vám standardní a nadstandardní stomatologickou péči o zuby, vstřícnost, odbornost, příjemné prostředí a kvalitní péči v centru Prahy. Zabýváme se dentální hygienou, bělením a pískováním zubů, dětskou a estetickou stomatologií.

Web: www.estetika-novotna.cz/

Další související informace

Dacom Pharma

klouby, kloubní výživa, kloubní preparát, kolagen, – Jsme společnost která vyvíjí a vyrábí doplňky stravy. Snažíme se, aby nabídka našich produktů přesně splňovala Vaše požadavky. Mezi naše produkty patří výživa pro klouby, opalovaí krémy, potravinové doplňky, vitamínové doplňky.

LKVB6 za 370 Kč

lkvb6, klas, acidophilus, super bromelain, – LKVB6 a další produkty firmy Klas za velkoobchodní ceny. V nabídce jsou tyto produkty: LKVB6, Super Bromelain, Acidophilus, Česnek a petržel, Multivitamíny, Klíčkový olej, Betavital, Quatro Klas, Imuno C, Osteofix Klas a Balancer Klas. Všechny výrobky jsou čistě přírodní.

Kryolipolýza

kryolipolýza, liposukce, kavitace, – Kryolipolýza je nově se rozšiřující účinná metoda hubnutí, kterou lze efektivně formovat postavu. Vzhledem k charakteru této neinvazivní a bezbolestné metody je ve studiu Fit Medica Praha kryolipolýza prováděna zdravotními sestrami pod dohledem lékaře.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.