+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Veterinární klinika

Klíčová slova: veterinární ordinace Liberec, veterinární klinika

E-mail: vetonline-odkazy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Veterinární ordinace Liberec, Veterinární klinika NISA. Moderní veterinární pracoviště, které se specializuje na malá zvířata. Objednejte se on-line do naší veterinární ordinace. Moderní veterinární pracoviště, které se specializuje na malá zvířata. Objednejte se on-line do naší veterinární ordinace.

Web: www.vetonline.cz/

Další související informace

Veterinární péče

Veterinární přípravky,Krmivo,Přípravky pro koně – Prodáváme veterinární přípravky pro péči o klouby, chrup, oči, uši, srst, kůži a drápy. V nabídce jsou antiparazitika, kosmetika, výživa, krmiva pro psy, kočky, koně, exoty a hlodavce, mléko a kaše pro koťata a štěňata. Nabízíme chovatelské potřeby. Na adrese provozovatele je i veterinární klinika MVDr. Miroslava Svatoše.

Veterinární klinika Praha

veterinární klinika Praha, pohotovost – Veterinární Klinika disponuje rozsáhlým technickým zázemím, samostatnou rentgenologickou vyšetřovnou, kompletně vybaveným operačním sálem, ultrazvukovým přístrojem s barevným dopplerovským zobrazením. Endoskopické vybavení, důležité k diagnostice onemocnění žaludku, průdušnice, nosní dutiny i k vyjmutí cizích těles bez nutnosti chirurgického zákroku. Operační mikroskop umožnuje provádět mikrochirurgické zákroky...

Vetpoint

veterinární klinika, veterina, vetpoint – Stránka vznikla proto abychom vám věděli zpřístupnit co nejvíce informací týkajících se péče o vašich zvířecích miláčků, které není možné vtěsnat na web vetpoint.sk. Doufáme, že vám naše informace pomohou.

Načítání trvalo 0.0685 sekund.