+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Veterinární klinika

Klíčová slova: veterinární ordinace Liberec, veterinární klinika

E-mail: vetonline-odkazy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Veterinární ordinace Liberec, Veterinární klinika NISA. Moderní veterinární pracoviště, které se specializuje na malá zvířata. Objednejte se on-line do naší veterinární ordinace. Moderní veterinární pracoviště, které se specializuje na malá zvířata. Objednejte se on-line do naší veterinární ordinace.

Web: www.vetonline.cz/

Další související informace

Veterinární péče

Veterinární přípravky,Krmivo,Přípravky pro koně – Prodáváme veterinární přípravky pro péči o klouby, chrup, oči, uši, srst, kůži a drápy. V nabídce jsou antiparazitika, kosmetika, výživa, krmiva pro psy, kočky, koně, exoty a hlodavce, mléko a kaše pro koťata a štěňata. Nabízíme chovatelské potřeby. Na adrese provozovatele je i veterinární klinika MVDr. Miroslava Svatoše.

Modrý medvěd Liberec, inz

Liberec, Liberecký – Inzeráty na Modrém medvědovi, profi inzerce s vyhledáváním a tříděním. Auto moto, reality, mobily, děti a domácnost, cestování, hobby, volný čas, sport, služby, řemesla, stavební materiál. To vše pouze u nás.

Veterina EDEN

veterina, veterina Brno, veterinární ordinace,Eden – Nabízíme komplexní a preventivní vet.péči psů,koček,drobných savců a plazů.Příjemné prostředí, dobrá nálada a profesionální přístup je u nás samozřejmostí. Provádíme chirurgii měkkých tkání, internu, nabízíme specializované poradenství v gynekologii a porodnictví malých zvířat, vystavujeme petpasy a čipujeme. Přístrojové vybavení zahrnuje RTG, USG, zubní ultrazvuk, mikroskop, otoskop, Woodovu lampu, centrifugu.Tramvajová zastávka Skácelova v blízkosti, parkovací místa a bezbariérový přístup je součástí ordinace.

Načítání trvalo 0.0924 sekund.