+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hvězda v Chebu

Klíčová slova: Hotel HVĚZDA, ubytování Cheb,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2012

Popis: Hotel Hvězda leží přímo v centru historického města Chebu na náměstí krále Jiřího z Poděbrad .K Vašemu ubytování je k dispozici celkem 90 míst v 42 pokojích od jednolůžkových až po šestilůžkový apartmán. Pokoje jsou roztříděny do kategorií Standard Class a Economy Class. Parkování pro hosta zdarma,V prostorách recepce a restaurace je k dispozici zdarma WiFi připojení.

Web: www.hotel-hvezda-v-chebu.ubytovani-cr.com









Další související informace

Ubytování v Telči

ubytování Telč privát hotel penzion privat – Hledáte ubytování v Telči? Spíše než hotel či penzion preferujete ubytování v soukromí? Hledáte vyšší standard ubytování? Můžeme Vám nabídnout právě dokončený privát v Telči (bed&breakfast). Privát je útulný podkrovní byt s ložnicí, koupelnou a obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem. Na privátu je možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu. Kapacita privátu je maximálně 4 osoby (plus možnost dětské postýlky). Postaráme se i o Vaše auto, kola i lyže (k dispozici jsou dvě garáže). Náš privát se nachází na samotném konci města Telče a nejvyšší hora Českomoravské vysočiny Javořice, která je doslova na dohled, Vás přímo láká k výstupu (ať už pěšky, na kole nebo na běžkách). Četné turistické trasy i cyklotrasy protínají Telč i její okolí. Milovníci golfu velmi dobře vědí, že se nedaleko Telče nachází jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v České republice. A sjezdoví lyžaři určitě nepohrdnou sjezdovkou s vlekem v nedalekem Mrákotíně (cca 7km od Telče), na Čeřínku (cca 25km od Telče) nebo na Křemešníku (cca 35km). Ubytování v našem privátu mohou využít i ti, kteří se rozhodnou přijet do Telče za kulturou. Obzvláště v letních měsících se v Telči koná celá řada hudebních festivalů, divadelních představení, výstav a jiných akcí. Náš privát je však vhodný i pro návštěvníky, kteří chtějí strávit víkend či svou dovolenou v klidu a soukromí. Jsme si natolik jisti kvalitou nabízených služeb, že Vám garantujeme vrácení peněz po první strávené noci v našem privátu v případě, že nebudete s kvalitou ubytování spokojeni a budete žádat o předčasný odjezd.

Hotel Bukovanský mlýn

Hotel Bukovanský mlýn, hotel, ubytovani – Zájemci o ubytování v regionu mohou využít pohodlí a komfortu, které hotel Bukovanský Mlýn nabízí. Ideálně se hodí k pořádání rodiných události (narozeniny, svatby apod.) nebo firemních akcí. Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět. Navštivte i vy Bukovanský mlýn.

Hotel Tuskulum

Hotel Tuskulum, hotel, ubytovani – Hotel Tuskulum je jedinečný nejen svým vzhledem, ale i svou historií. Tento zámeček v tyrolském slohu, v prostředí překrásného anglického parku, byl vybudován šlechtickou rodinou Seilern –Aspang, která Lukovské panství vlastnila již od roku 1724. Každý pokoj Hotelu Tuskulum je vybaven koupelnou s kompletním sociálním zařízením, barevnou TV se SAT příjmem, telefonem a minibarem.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.