+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Impuls v Liberci

Klíčová slova: hotel,Liberec,ubytování,Impuls,wifi,parkoviště

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2011

Popis: Jediný hotel v Liberci, který poskytuje tolik služeb za tak nízké ceny: WiFi zdarma, wellness balíčky, disko a taneční večery na přání. Velké, zabezpečené parkoviště i pro autobusy. Hotel Impuls nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech, které jsou nově vybaveny plnohodnotnou kuchyní. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny toaletami, sprchovými kouty, televizí, telefonem a pokrytím signálu WIFI.

Web: www.hotel-impuls-v-liberci.i-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel Vorlina ubytování Vlašim

Hotel,Vorlina,ubytování,Vlašim,Vlasim,ubytovani – Zrekonstruovaný hotel Vorlina leží cca 250m od autobusového i vlakového nádraží nedaleko centra města Vlašimi. Nabízíme kvalitní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. K dispozici je též apartmán vybavený televizí a ledničkou. Na všech pokojích je vlastní sociální zařízení a televize. Zdarma můžete zaparkovat na přilehlém parkovišti. Možnost využítí úschovny kol.

Penzion Všeruby ve Všerubech

penzion,Všeruby,ubytování,Domažlice,wifi,apartmán – Všerubský penzion nabízí ubytování na Chodsku na trase Domažlice, Kdyně, Všeruby - hraniční přechod do Bavorského lesa, přímo na rozhraní Šumavy a Českého lesa. Všerubský penzion nabízí za velice solidní ceny ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, dvěma apartmány s kapacitou 2 - 4 osoby, jedním třílůžkovým pokojem a jedním dvoulůžkovým pokojem s extra dětským pokojem. Samozřejmostí penzionu ve Všerubech je bezbariérový přístup, na pokojích sociální zařízení,minibar a televize se satelitním vysíláním a WIFI zdarma.

Hotel Sedmikráska v Říčanech

hotel,Řičany,Praha,ubytování,Sedmikráska,wifi – Hotel Sedmikráska se nachází v klidném a příjemném prostředí vesnice Tehovec, 4 km od města Říčany, nedaleko Prahy. Hotel nabízí ubytování ve 14 pokojích. Všechny pokoje splňují běžné standardy. Pokoje hotelu Sedmikráska mají vlastní WC a koupelnu, TV, WI-FI připojení k internetu po celém hotelu zdarma. Hotel Sedmikráska v Říčanech má k dispozici restauraci s kapacitou celkem 25 míst.

Načítání trvalo 0.3764 sekund.