+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Lužan v Rumburku

Klíčová slova: Hotel Lužan ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2012

Popis: Hotel Lužan se nachází přímo na historickém náměstí města Rumburk. Jeho vysoký prvotřídní standard (4 hvězdičky) je znatelný v každém ze 30 pro Vás komfortně zařízených pokojů.Večer jste vítáni v hotelovém baru. Hotel nabízí bistro pro malá občerstvení. Za hezkého počasí zve k návštěvě terasa hotelové restaurace. Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci).Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí parkovací místa (pouze zčásti zdarma).

Web: www.hotel-luzan-v-rumburku.top-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel Rusava v Rusavě

Hotel Rusava ,ubytování v Rusavě – Hotel Rusava se nachází v nádherné přírodní lokalitě Hostýnských vrchů nad obcí Rusava.V hotelu I. je k dispozici 28 standartních pokojů se soc.zařízením TV satelite, ručníky ,župany, hotelová kometika a 3 apartmany (obývací pokoj , ložnice) z toho jeden s whirpool vanou pro 2 osoby . Pokoje jsou nekuřácké , část s balkonem . Ve společných prostorách je k dispozici WiFi zdarma .Hotelová restaurace odbržela známku Cech Specialit . Hotelový hosté mají možnost čerpání polo nebo plné penze.V hotelu je k dispozici výtah.

HOTEL PRAHA v Hřensku

HOTEL PRAHA ,ubytování v – Současný "HOTEL PRAHA" je svými čtyřmi hvězdičkami ojedinělý v širokém okolí. Od podzimu roku 1996 se Vám zde nabízí luxusní ubytování, kde nechybí televize se satelitními programy, telefon s přímou mezinárodní provolbou, exkluzivně vybavená koupelna, minibar a sejf na každém pokoji. Ubytovat se můžete v 1 jednolůžkovém a v 31 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pro náročnější jsou zde 2 apartmá. Restaurace s celodenním provozem nabízí svým návštěvníkům bohatý výběr tradičních jídel a hotelových specialit.Bezbariérové přístupy a speciální úpravy pro tělesně postižené jsou nejen v několika pokojích, ale i v celém hotelu.

Hotel U Lva v Bílině

Hotel U Lva ,ubytování v Bílině – Hotel u Lva se nachází v historickém centru města Bíliny .K ubytování je připraveno 50 míst v šestnácti, dvoj, tří, čtyř lůžkových pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, sociálním zařízením, koupelnou, TV, SAT a telefonem.Součástí hotelového komplexu je restaurace, vinárna, salonek, letní terasy. Restaurace s kapacitou až 40 míst.Restaurace je určena širší veřejnosti a nabízí po celý den stravování.Propojení restaurace a jednoho ze salonků umožňuje pořádání rautů a větších akcí jako jsou svatby či jiné rodinné oslavy.Lze využít i uzavřeného parkoviště přímo v objektu hotelu.

Načítání trvalo 0.0734 sekund.