+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Mitera v Harrachově

Klíčová slova: Hotel Mitera,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2012

Popis: Hotel MITERA *** se nachází v centru Harrachova, přímo na hlavní komunikaci, 200m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou a 100m od běžeckých tratí.V hotelu je k dispozici 20 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, se sociálním zařízením (WC, sprcha) a TV/SAT.Dále je k dispozici recepce a lyžárna, parkování přímo u objektu na vlastním parkovišti. 50m od hotelu je internetová kavárna a kino. V blízkosti hotelu je letní koupaliště, minigolf a tenisové kurty. 150m od hotelu je autobusové nádraží.

Web: www.hotel-mitera-v-harrachove.ubytovani-cz-hotel.net

Další související informace

Simply hotel prague v Praze

Simply hotel prague ,ubytování v – Simply...Hotel je tříhvězdičkový hotel na Žižkově, v Praze 3, v centrální části města. Nabízíme ubytování ve standartních dvoulůžkových pokojích, apartmánech s kuchyní, rodinných spojených dvoupokojích a také v luxusních studiích s terasami.Simply...Hotel je tříhvězdičkový hotel na Žižkově, v Praze 3, v centrální části města. Do turistického centra se naši hosté mohou dostat veřejnou dopravou (v provozu 24 hodin denně), nebo příjemnou procházkou pěšky..

Hotel U Růže - Kutná Hora v Kutné Hoře

Hotel U Růže,ubytování v Kutné Hoře – Hotel U Růže nabízí výjimečnou romantickou atmosférou, chuťové zážitky ve skvělé restauraci, relaxaci a uvolnění. To vše v těsné blízkosti světových památek UNESCO, významných míst české historie. Celý hotel prošel rekonstrukcí a dnes dobovou atmosféru dotváří stylové vybavení interiéru, jež nabízí vše, co by si zde člověk mohl přát.Již dnes a využijte příležitosti zakusit úroveň, jež si zde užívaly i takové osobnosti jako Gerard Depardieu, John Malkovich či Peta Wilson.

Hotel Berger v Kamenici nad Lipou

Hotel Berger ,ubytování v Kamenici nad – Rodinný hotel se nachází v docházkové vzdálenosti 50 metrů od náměstí a zámku v Kamenici nad Lipou. Nový, v roce 2011 dokončený hotel je moderně zrekonstruován .Nabízíme 10 dvoulůžkových pokojů a 1 rodinný pokoj 2+2 (apartmán). Světovou i českou kuchyni i pro náročné zákazníky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Načítání trvalo 2.4480 sekund.