+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Pod Zámkem ve Velkém Meziříčí

Klíčová slova: Hotel Pod Zámkem,ubytování ve Velkém Meziříčí

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2012

Popis: Vítejte v Hotelu Pod Zámkem! Útulný rodinný hotel se nachází v historickém centru Velkého Meziříčí. Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové i třílůžkové pokoje a romantikům vyjdeme vstříc stylově zařízeným apartmá a vířivou vanou.Hotel disponuje 16 pokoji, jeho celková kapacita je 36 lůžek. Restaurace i pokoje jsou plně pokryty signálem Wi - Fi. Hotelové parkoviště je zdarma.

Web: www.hotel-pod-zamkem-ve-velkem-mezirici.top-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Gaudeamus ve Sněžném

Hotel Gaudeamus,ubytování ve – Hotel GAUDEAMUS se nachází v turisticky oblíbené (nejbližší okolí je protkáno množstvím značených turistických a cykloturistických tras) chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy v rekreační oblasti v nadmořské výšce 600 m v obci Mílovy v blízkosti Milovského rybníka.Umístění hotelu dává možnost konání rodinné a individuální rekreace.Je tedy výborným místem k pasivnímu i aktivnímu odpočinku. Vhodně vybavený hotel umožňuje hostům celoroční pobyt.Dále v rámci zkvalitnění služeb, mají naši hosté k dispozici připojení na internet, kdekoli na hotelu přes wifi síť.Za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna. Platby platebními kartami.V širším okolí (do 15 km) se rovněž nacházejí lyžařské vleky a běžecké tratě.

HOTEL HOŘEC v Peci pod Sněžkou

HOTEL HOŘEC,ubytování v Peci pod – Čtyřhvězdičkový horský Hotel Hořec, situovaný v centru města Pec pod Sněžkou, nabízí vysoký standard ubytování a všech poskytovaných služeb. Příjemný pocit z pobytu v luxusním prostředí hotelu umocňuje nádherná okolní krajina Krkonoš.Hotel má k dispozici 19 komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů. Součástí hotelu je stylová restaurace. Pro chvíle relaxace po náročném lyžování či horských výšlapech je Vám k dispozici whirlpool s protiproudem.Bezplatné parkování je zajištěno přímo před hotelem.

Načítání trvalo 0.0530 sekund.