+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Klíčová slova: Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2012

Popis: Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Web: www.hotel-slavoj-ve-velkych-popovicich.top-ubytovani.eu

Další související informace

Penzion ALPINA v Liberci

Penzion ALPINA ,ubytování v – Dovolujeme si Vám představit penzion, který se nachází v klidné lokalitě na úpatí Ještědského hřebene.Penzion se nachází v části Liberce Ostašov.Do ubytování vcházíte v přízemí, kde jsou umístěny dva pokoje, jeden 4. lůžkový a druhý 2. lůžkový. Tyto pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV, SAT, WI-FI. V patře se nachází apartmán ve kterém jsou dva pokoje a kuchyňka, koupelna, WC. Tento apartmán je vybaven rovněž TV, SAT,WI-FI. Je vhodný pro 4 až 6 osob.Možnost parkování v uzavřeném dvoře nebo v přístřešku (za poplatek)Snídaně: 50,-Kč Večeře na objednávku: 200,-Kč (orientační cena).

Chalupa Na Sklepě ve Velkých Karlovicích

Chalupa Na Sklepě,ubytování ve Velkých – Chalupa Na Sklepě se nachází ve Velkých Karlovicích. Velké Karlovice leží na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů.V chalupě je obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a krbovými kamny. V podkroví je dělená ložnice. Sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí chalupy. Pro větší skupiny je možné kombinovat ubytování v Apartmánech u Gášků čtyři apartmány a v penzionu Na Kopečku, celkem se jedná o 32 míst.Chalupa nabízí pobyt včetně stravování. Připraví vám snídaně i polopenze, ochutnáte klasická jídla i valašské speciality.Ubytování se zvířecím mazlíčkem je povolen. Parkoviště se nachází u chalupy. Z dalších služeb můžete využít saunu, výuku lyžování pro děti, dovoz a odvoz k vlaku.

Valašské chalupy (Baďurka) ve Velkých Karlovicích

Valašské chalupy (Baďurka),ubytování ve Velkých – Valašské chalupy se nachází v údolí Pluskovec, v místní části Baďurka ve Velkých Karlovicích, které leží v oblasti Javorníků.Každá chalupa je stylově vybavená a kromě ložnic nechybí plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s minibarem a satelitním TV, komfortně a plně vybavená sociální zázemím. Valašské chalupy jsou vytápěny elektricky, pro dokreslení romantiky Valašska jsou však k dispozici také kachlová kamna na dřevo. Součástí Valašských chalup je sauna a venkovní krb s grilovacími potřebami. Novinkou je pak whirpool s vlastním barem a potřebným zázemím. Pokud máte doma svého čtyřnohého mazlíčka, klidně jej vezměte s sebou.Hosté mohou navštívit nově vybudovanou stylovou hospodu Kyčerka.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.