+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Trevi v Praze

Klíčová slova: Hotel Trevi,ubytování v Praze,ubytovani,Praha,

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2012

Popis: Hotel Trevi se nachází v centru Prahy a to přímo v klidné ulici Královských Vinohrad. Hotel Trevi nabízí k ubytování 18 dvoulůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, komfortní koupelnou s vanou či sprchou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, trezorem a fénem. Hotel nabízí svým hostům možnost stravování ve vlastní jídelně. Snídaně se podávají formou bohatého bufetu a v ceně ubytování. Hosté také mohou využít služeb mnoha restaurací v okolí, které nabízejí výbornou českou, ale i mezinárodní kuchyni .Hotel nabízí možnost parkování za poplatek . V hotelu je možné se ubytovat i s domácím mazlíčkem a to zdarma. Zdarma má ubytování v hotelu i vaše dítě do 3 let. Samozřejmostí je internet v recepci a lobby zdarma.

Web: www.hotel-trevi-v-praze.ubytovani-rezervace.net

Další související informace

Hotely v Praze

Hotel v Praze – Katalog Hotelů v Praze Katalog hotelů v Praze, přehledně seřazený podle úrovně hotelu. V katalogu pražských hotelů uveřejnůjeme odkaz na web hotelu a ne jen objednávkový formulář. http://www.hotelpraha.biz

HOTEL AMADEUS v Praze

HOTEL AMADEUS ,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Amadeus v Praze je tříhvězdičkový hotel,který se nachází přímo pod Vyšehradem, v historické a klidné části Prahy, poblíž řeky Vltavy a Pražského kongresového centra.Hotel nabízí ubytování v jedno až třílůžkových pokojích a apartmánech pro 2 až 5 osob. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny TV se satelitem, telefonem s přímou provolbou, WiFi připojením (nutný vlastní notebook), toaletou a sprchovým koutem. Některé pokoje a apartmány hotelu nabízí ještě kuchyňský kout s ledničkou a elektrickou varnou deskou. Kuchyňka je funkční za poplatek. K dispozici je jeden pokoj s bezbariérovým přístupem.V hotelu budete příjemně překvapeni rozsahem nabídky s výběrem z mezinárodní a české kuchyně,Bohatá snídaně formou bufetu je podávána od 7:30 do 10:30.

Hotel Popelka v Praze

Hotel Popelka,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Popelka je příjemný, účelně a moderně zařízený čtyřhvězdičkový hotel v tiché lokalitě Prahy 5. Vzdálenost do centra je přesto pouhých 15 minut městskou dopravou. K dispozici má 30 pokojů včetně dvou apartmánů. Snídaně se podávají formou teplého a studeného buffetu. Hotel nabízí také konferenční služby včetně coffee breaků a doprovodných aktivit. V letních měsících je v provozu terasa s příjemným posezením a dětským koutkem. Parkování je zajištěno na uzavřeném hotelovém parkovišti.

Načítání trvalo 0.0893 sekund.