+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Branky ve Stříbře

Klíčová slova: Hotel U Branky,ubytování ve Stříbře

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2012

Popis: Hotel U Branky ve Stříbře se nachází u silničního mostu přes řeku Mži.Nabízí ubytování o celkové kapacitě 30 lůžek. Pohodlné ubytování v jednolůžkových až 4 lůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením, televizí a satelitem.Oblíbená restaurace hotelu U Branky ve Stříbře vás nadchne nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Bohaté snídaně se podávají formou švédských stolů.Hosté hotelu U Branky ve Stříbře, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové uzamčené parkoviště.

Web: www.hotel-u-branky-ve-stribre.ubytovani-cr.com

Další související informace

Hotel Galaxie ve Zlíně

hotel, ubytování, Hotel Galaxie, ubytování ve – Hotel Galaxie se nachází ve Zlíně a je součástí multifunkčního komplexu, který v sobě sdružuje jedinečný zábavní park, hotel, wellness služby a gurmánský restaurant. ubytování v pokojích po jednom, dvou či čtyřech lůžkách s celkovou kapacitou hotelu 31 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. V případě zájmu velkých kolektivů, hotel Galaxie poskytne možnost přespání v zábavním parku až pro 150 lidí. V celém hotelu i komplexu je možnost připojení k internetu přes Wi-Fi.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

HOTEL SOBOL ve Štítarech

HOTEL SOBOL,ubytování ve – Hotel Sobol ve Štítarech se nachází přímo na pláži Vranovské přehrady.V 1. podlaží hotelu jsou dvou a třílůžkové pokoje, v 2. podlaží se nachází čtyřlůžkové mezonetové apartmány s výhledem na jezero nebo do lesa. Dvoulůžkové pokoje a mezonetové apartmány hotelu mají samostatný balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny chladničkami, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Celková ubytovací kapacita hotelu je 70 lůžek.V blízkém okolí hotelu Sobol ve Štítarech se nachází několik restaurací, které nabízí příjemné posezení .K pořádání školení, společenských a firemních akcí můžete využít klubovnu s kapacitou 50 míst. Na požádání lze zajistit i větší učebnu, vinárnu s krbem, technické vybavení, hudební produkce a občerstvení vč. degustace vín.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.