+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotelový dům v Olomouci

Klíčová slova: hotel,ubytování,Olomouc,Flora,hotelový

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2011

Popis: Hotelový dům se nachází v Olomouci, v dostupnosti MHD a v areálu Flora. Hotelový dům v Olomouci je vhodný nejen pro turisty, ale i pro vystavovatele či návštěvníky místních veletrhů. Hotelový dům nabízí celoročně ubytování o celkové kapacitě 70 lůžek ve dvoulůžkových pokojích a jednom apartmánu. Po domluvě je možné přidat na pokoje přistýlku. Hotelový dům v Olomouci je vhodný a často využívaný i méně náročnou klientelou. Ceny ubytování jsou velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednicí a televizí. Ve dvou pokojích je možné využít připojení k internetu.

Web: www.hotelovy-dum-v-olomouci.i-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel Vorlina ubytování Vlašim

Hotel,Vorlina,ubytování,Vlašim,Vlasim,ubytovani – Zrekonstruovaný hotel Vorlina leží cca 250m od autobusového i vlakového nádraží nedaleko centra města Vlašimi. Nabízíme kvalitní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. K dispozici je též apartmán vybavený televizí a ledničkou. Na všech pokojích je vlastní sociální zařízení a televize. Zdarma můžete zaparkovat na přilehlém parkovišti. Možnost využítí úschovny kol.

Hotel Stará Pošta v Rousínově

hotel,ubytování,Rousínov,Slavkov,Stará – Hotel Stará Pošta v Rousínově nabízí nevšední, stylové a komfortní ubytování v historicky cenném areálu z období Slavkovské bitvy, kde nocoval císař Napoleon. Bylo to právě na Staré Poště v Rousínově, kde se roku 1805 rozhodovalo o Evropě. Hotel nabízí 8 stylově zařízených apartmánů s plochou od 80m2 (3 lůžka + možná přistýlka) do 140m2 (4 lůžka + možná přistýlka) v mezonetové úpravě. Ke klidné atmosféře apartmánů přispívá krb či kamenná podlaha. Hotel je vybaven podzemní garáží a v celém areálu je k dispozici WiFi internet, který hosté samozřejmě mohou využít i v soukromí apartmánů.

Hotel Sedmikráska v Říčanech

hotel,Řičany,Praha,ubytování,Sedmikráska,wifi – Hotel Sedmikráska se nachází v klidném a příjemném prostředí vesnice Tehovec, 4 km od města Říčany, nedaleko Prahy. Hotel nabízí ubytování ve 14 pokojích. Všechny pokoje splňují běžné standardy. Pokoje hotelu Sedmikráska mají vlastní WC a koupelnu, TV, WI-FI připojení k internetu po celém hotelu zdarma. Hotel Sedmikráska v Říčanech má k dispozici restauraci s kapacitou celkem 25 míst.

Načítání trvalo 0.0845 sekund.