+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letenku.sk

Klíčová slova: letenky, letenku, bookování, cestování, let

E-mail: lenkapa@inmail.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2010

Popis: Info portál věnovaný letenkách, bookovaní, jejich cenám a procesům při jiných úkonech s letenkami. Důležité informace o letenkách na jednem místě. Když hledáte nejaké informace ohledne letenek, ste na správnem míste.

Web: www.letenku.sk/

Další související informace

Lacné letenky

letenky, lacné letenky, letenka, cestovanie, let, – Rezervuje si letenky sami, 24 hodín denne a 7 dní v týždni pomocou špičkového on-line rezervačného systému. Vyhľadá Vám najlacnejšiu dostupnú letenku za zvýhodnený poplatok. Zabezpečujeme predaj leteniek všetkých Lowcost aerolínií (Ryanair, EasyJet...). Lowcost aerolínie je možné využiť najmä pre cesty po Európe, kde možno cestovať už za pár korún. Počet miest v akciových cenách je obmedzený!

Last.zájezdy a letenky

Lastminute,zájezdy,letenky,odlety,Praha,Brno – Nabízíme last minute zájezdy a levné charterové letenky do známých letovisk,jako:Řecko,Turecko,Egypt.Zájezdy jsou jak pobytové tak poznávací.Letenky lze zakoupit samostatně nezávisle na zájezdech.Odlety:Praha,Brno a Ostrava.Tato nabídka se stále doplňuje.

Letenky Evropa

letenky, evropa, cestování – Pokud se chcete dostat někam do vzdálenějších končin, tak je většinou jedinou realizovatelnou možností využít letecké dopravy. Pokud se rozhodnete využít naše nejlevnější letenky do celého světa, tak vás to vyjde i levně.

Načítání trvalo 0.3203 sekund.