+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion Nechorka v Prušánkách

Klíčová slova: Penzion Nechorka,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2012

Popis: Penzion se nalézá za obcí Prušánky v rázovitém a stále se rozvíjejícím areálu vinných sklepů známém pod názvem NECHORY.Penzion s vinárnou Nechorka nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích, ve 2 čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením s WC, sprchou a umyvadlem.Vinárna s kapacitou 45 míst slouží k pořádání různých akcí, rodinných oslav, narozenin, promocí, svateb, firemních akcí, seminářů, školení, večírků, dle vašich přání. Vše za příznivé ceny.

Web: www.penzion-nechorka-v-prusankach.ubytovani-penzion.net

Další související informace

penzion Boží oko v Sedlci

penzion Boží oko ,ubytování v Sedlci – Luxusně zařízený a zrekonstruoavný jihočeský statek z roku 1850 Vás s radostí přivítá a ubytuje. Penzion Boží oko nabízí ubytování v sedmi apartmánech pro 2 až 6 osob. Vybavení pokojů se nese v historickém duchu. Krásné kamenné stěny, dubové a cihlové podlahy spojené s moderním komfortem. Apartmány jsou vybaveny LCD obrazovkou se satelitním přenosem, prostornou koupelnou a plně zařízenou kuchyňkou. V penzionu můžete také využít garážová stání, venkovní posezení, lehátka, slunečníky, krb či ohniště. Penzion Boží oko se nachází v jižních čechách, v Malých Chrášťanech.

Penzion Na americe v Jirnech

Penzion Na americe,ubytování v Jirnech – Penzion Na americe nabízí klidnou dovolenou v moderně zařízených apartmánech. Penzion se nachází jen několik minut od Prahy a přitom nabízí množství sportovních zážitků v těsné blízkosti nedotčené přírody.Bydlení v moderně zařízených aparmánech s kompletně zařízenými kuchyněmi nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi.Penzion má rozlehlou zahradu cca 1700m2 se zastřešeným posezením a venkovním krbem. Možnost grilování. Oplocené parkoviště. Dětské pískoviště a mnoho prostoru pro dětské hry. V blízkosti penzionu naleznete množství sportovních vyžití, jako je golfové hřiště, tenisové kurty, koupaliště, squash, bowling a další.

Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové

Penzion V Podzámčí ,ubytování v Moravské – Penzion V Podzámčí se nachází v Moravské Třebové v klidném romantickém prostředí sousedícím se zámeckým parkem a zámkem.Pokoje jsou běžně vybaveny vlastním sociálním zařízením sprchou, WC a umyvadlem .Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové nabízí pro hosty stravování v nekuřácké restauraci. Pochutnat si můžete na domácí i mezinárodní kuchyni. Určitě budete spokojeni.Internetové připojení je samozřejmostí. Parkování u Penzionu.

Načítání trvalo 0.0815 sekund.