+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové

Klíčová slova: Penzion V Podzámčí ,ubytování v Moravské

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2012

Popis: Penzion V Podzámčí se nachází v Moravské Třebové v klidném romantickém prostředí sousedícím se zámeckým parkem a zámkem.Pokoje jsou běžně vybaveny vlastním sociálním zařízením sprchou, WC a umyvadlem .Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové nabízí pro hosty stravování v nekuřácké restauraci. Pochutnat si můžete na domácí i mezinárodní kuchyni. Určitě budete spokojeni.Internetové připojení je samozřejmostí. Parkování u Penzionu.

Web: www.penzion-v-podzamci-v-moravske-trebove.ubytovani-cr.net

Další související informace

Penzion U Kačerů v Kleci

Penzion U Kačerů ,ubytování v Kleci – Rodinný Penzion u Kačerů se nachází v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti (CHKO) Třeboňsko asi 4 km východně od střediskové obce Lomnice nad Lužnicí v obci Klec. ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a v samostatně stojících chatkách. Chatky jsou vybaveny samostatným WC a sprchou, kuchyňkou, jídelnou. stravování formou polo a plné penze, individuální pohostinské služby stylově zařízená hospůdka, která splní i nejnáročnější gastronomická přání.Parkovací místa pro Vaše vozidlo .

Penzion ALPINA v Liberci

Penzion ALPINA ,ubytování v – Dovolujeme si Vám představit penzion, který se nachází v klidné lokalitě na úpatí Ještědského hřebene.Penzion se nachází v části Liberce Ostašov.Do ubytování vcházíte v přízemí, kde jsou umístěny dva pokoje, jeden 4. lůžkový a druhý 2. lůžkový. Tyto pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV, SAT, WI-FI. V patře se nachází apartmán ve kterém jsou dva pokoje a kuchyňka, koupelna, WC. Tento apartmán je vybaven rovněž TV, SAT,WI-FI. Je vhodný pro 4 až 6 osob.Možnost parkování v uzavřeném dvoře nebo v přístřešku (za poplatek)Snídaně: 50,-Kč Večeře na objednávku: 200,-Kč (orientační cena).

Penzion Hustopeče v Hustopečích

Penzion Hustopeče ,ubytování v – Penzion Hustopoče se nachází ve stejnojmenném městě poblíž Brna, ležícím na trase cyklistických vinařských stezek. Nabízí nejen samotné ubytování, ale i pobyt spojený s degustací moravských vín.Celková kapacita penzionu je 24 lůžek ve 4 třílůžkových, 4 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji, celkově s možností přidání 4 přistýlek.Káva a čaj je je ubytovaným hostům k dispozici zdarma.Penzion disponuje vinným sklepem ve Starovicích.Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru ve dvoře nebo na soukromém parkovišti před penzionem.

Načítání trvalo 0.0833 sekund.