+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekreační středisko Skalka v Ostravici

Klíčová slova: Rekreační středisko Skalka ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Rekreační středisko Skalka se nachází v krásném horském prostředí, mezi nejvyššími vrcholy Moravskoslezských Beskyd asi 2 km od obce Ostravice. Stylové středisko poskytuje ubytování v pokojích pro 2 osoby, ale k dispozici jsou také pokoje pro 6 osob. Tyto pokoje jsou umístěné v hlavní budově a jejich součástí je sociální zařízení a umyvadlo. Možnost ubytovaní v samostatných chatách pro 6 osob, které jsou vybaveny kuchyňkou s ledničkou a mikrovlnnou troubou s grilem, BTV a radiomagnetofonem s CD. V suterénu se nachází WC, sprcha a umyvadlo.Nedílnou součástí střediska je restaurace, která se nachází v suterénu hlavní budovy

Web: www.rekreacni-stredisko-skalka-v-ostravici.rezervace-ubytovani.info

Další související informace

hotel Laguna v Kopřivnici

hotel Laguna ,ubytování v Kopřivnici – Nově otevřený stylový hotel nabízí luxusní ubytování ve dvoulůžkových pokojí s možností přistýlky a jednom čtyřlůžkovém apartmánu.Pokoje jsou vybaveny minibarem, LCD televizorem, psacím stolem, stylovým masívním nábytkem, některé pokoje mají vlastní balkón s výhledem do parku.Pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem.Součástí hotelu je nekuřácká restaurace, pizzerie a bar. Restaurace s kapacitou 70 míst a klimatizovaný bar s pizzerií .Restaurace je vybavena velkoplošným plátnem, WI-FI připojení zdarma.

Penzion Hustopeče v Hustopečích

Penzion Hustopeče ,ubytování v – Penzion Hustopoče se nachází ve stejnojmenném městě poblíž Brna, ležícím na trase cyklistických vinařských stezek. Nabízí nejen samotné ubytování, ale i pobyt spojený s degustací moravských vín.Celková kapacita penzionu je 24 lůžek ve 4 třílůžkových, 4 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji, celkově s možností přidání 4 přistýlek.Káva a čaj je je ubytovaným hostům k dispozici zdarma.Penzion disponuje vinným sklepem ve Starovicích.Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru ve dvoře nebo na soukromém parkovišti před penzionem.

U Strašidla v Malé Moravě

U Strašidla ,ubytování v Malé – Ubytování U Strašidla se nachází v Malé Moravě. Objekt je umístěn na polosamotě na kraji obce Malá Morava. Ve staré chalupě prý kdysi strašilo, proto název U Strašidla. Kapacita objektu je 6 lůžek. Hlavní vchod vede do menší chodby, ze které je kromě kuchyně a sociálního zařízení přístupný obývací pokoj vybavený televizí se satelitním příjmem.Z chodby se také po prudších schodech dostaneme do podkroví, kde jsou dvě ložnice lůžka,Ubytování U Strašidla nabízí možnost vlastního vaření v chalupě nebo si můžete zajít na jídlo do některé z blízkých restaurací. Vlastní vybavená kuchyňka, lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba.Parkování v blízkosti objektu, v zimě si nezapomeňte vzít s sebou sněhové řetězy, možnost garáže.

Načítání trvalo 0.0831 sekund.