+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ubytování České Budějovic

Klíčová slova: ubytování české budějovice, hotel, penzion, motel

E-mail: katalogy@residence-budweis.com

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2009

Popis: Rezidence u Černé věže nabízí ubytování v luxusních apartmánech s plným servisem hotelových služeb v centru Českých Budějovic. Poskytneme Vám komfort a domácí atmosféru jako nejluxusnější penziony, zaručujeme nejvyšší standard služeb jako nejlepší hotely.

Web: www.residenceucerneveze.cz

Další související informace

Penzion u Lučanů

U Lučanů, penzion, ubytování, hotel, chata – Rodinný penzion ve Velkých Karlovicích disponující třemi pokoji s moderním vybavením. V jeho okolí se nacházejí lyžařské vleky, koupaliště, cyklostezky a jiné možnosti vyžití. Penzion je nově postavený a skvěle vybavený. V okolí můžete najít klidné prostředí nebo se zapojit do různých sportovních aktivit.

Four Seasons Landaa Giraa

Four Seasons Landaa Giraavaru, hotel, pláže – Rezort leží na větším ostrově v Maledivách. Díky většímu prostoru si návštěvníci zajistí větší relax a pohodlí. Hotel Four Seasons Landaa Giraavaru je jedním z luxusních hotelů, které vám dopřejí hezkou dovolenou.

Four Seasons Kuda Huraa

Four Seasons Kuda Huraa, masáže, hotel, pláž – Na Maledivách existuje luxusní hotel Four Seasons Kuda Huraa. Jedná se o výborný exkluzivní hotel, kde po každé straně vidíte jen moře. Ať jdete na pravou, či levou stranu. Raz dva tři a můžete mít skvělou ranní masáž.

Načítání trvalo 0.0795 sekund.