+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Villa Renan v Karlových Varech

Klíčová slova: Villa Renan,ubytování v Karlových

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Penzion Villa Renan se nachází v KarlovýchVarech v Sadové ulici s ideální polohou v lázeňském centru města Karlovy Vary. Villa Renan nabízí ubytování ve 4 prostorných apartmá, 1 dvoulůžkovém pokoji a 1 jednolůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou kompletně nadstandardně vybaveny. Villa stravování vlastní k dispozici je jídelna s kuchyní, kde si jídlo můžete připravit.Nebo můžete zajít do některé s okolních restaurací a pochutnat si na nějaké specialitě.Máte možnost výběru lázeňských procedur či jiných aktivit, je vám k dispozici relax centrum je možnost využít saunu a masážní bazének, nebo masáže.

Web: www.villa-renan-v-karlovych-varech.ubytovani-v-laznich.com

Další související informace

VILLA BASILEIA v Karlových Varech

VILLA BASILEIA ,ubytování v Karlových – Pension Villa Basileia se nachází v Karlových Varech je situován na břehu říčky Teplé v klidném prostředí v blízkosti Císařských lázní, a světoznámých karlovarských hotelů Carlsbad Plaza a Grandhotel Pupp.Pension nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených ve standardu *** hotelu. Každý pokoj je ve svém pojetí zcela originální. Pokoje pensionu jsou vybaveny koupelnami se sprchou nebo vanou a WC, televizorem se satelitním příjmem a lednicí. Pension Villa Basileia v Karlových Varech nabízí starvování vlastní, nebo můžete zajít do některé s okolních restaurací .

Hotel HELUAN v Karlových Varech

Hotel HELUAN,ubytování v Karlových – Hotel Heluan se nachází v Karlových Varech v samém srdci světoznámého lázeňského města v těsné blízkosti léčivých pramenů .Hotel nabízí ubytování v 15 - ti dvoulůžkových prostorných a vkusně zařízených pokojích.Ubytování v dvoulůžkovém pokoji lux je s výhledem na kolonádu. Dvoulůžkové pokoje jsou vhodné pro klienty, kteří preferují klid a tiché prostředí a pokoje mansardového typu jsou umístěny v podkroví hotelu. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou a WC,, televize se satelitním příjmem, telefon s vlastní volbou, minibar a trezor. Domácí mazlíčci jsou vítáni.Hotel nabízí stravování v restauraci, kde se podávají bohaté snídaně formou švédského stolu, které jsou zahrnuty v ceně pobytu. Obědy a večeře se zajišťují v blízké restauraci.

Hotel ROMANCE PUŠKIN v Karlových Varech

Hotel ROMANCE PUŠKIN,ubytování v Karlových – Hotel Romance v Karlových Varech se nachází v lázeňském centru v blízkosti Vřídelní kolonády.Hotel nabízí klientům ubytování v jedno- i dvoulůžkových pokojích a dvou rodinných apartmentech s příslušenstvím, telefonem, rádiem a barevným televizorem se satelitním příjmem. Hotel Romance Puškin nabízí stravování v Café Restaurant Puškin, která je součástí hotelu.Hosté restaurace mohou okusit vynikající českou i mezinárodní kuchyni s řadou specialit. Lázeňská léčba – Možnost léčení v nejluxusnějším lázeňském zařízení v Karlových Varech v těsné blízkosti hotelu, pouze přes ulici.

Načítání trvalo 2.9870 sekund.