+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Italský nábytek

Klíčová slova: italský nábytek, italské sedačky, sedačky, nábytek

E-mail: sestak-j@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: Italský nábytek a italské sedačky ( čalouněné a kožené sedací soupravy ), tapety na zeď, postele z masivu, široký výběr z nábytkových řad do interiéru. Italský nábytek a italské sedačky, doplněk do interiéru, kanceláře i hotelu.

Web: italsky-nybytek.blgz.cz

Další související informace

Mobelix nabytek

mobelix nabytek, nabytek – Firma Mobelix nábytek je původně rakouská firma, která byla založena v St. Florianu jiz v roce 1989. Mobelix nábytek se v České republice představil už v roce 2007 a stal se nástupcem firmy Europa Möbel.

Vestavěné skříně

skříně, na míru, vestavěné, nábytek, úklid – Zaměříme a navrhneme pro vás vestavěné skříně, které dokonale využijí prostor ve vašem bytě. Ušetříte tolik potřebné místo a navíc získáte moderní a funkční nábytek. Získejte nábytek na míru s jedinečným vnitřním uspořádáním a originálním řešením pro oblečení, obuv, ale i předměty pro domácí úklid.

PF NÁBYTEK - sedací soupr

sedací soupravy, čalouněný nábytek, sedačky – Tradiční český výrobce čalouněného nábytku - sedací soupravy v kombinaci masivní bukové dřevo a čaloun s možností rozkládání. Široký výběr potahových materiálů a odstínů moření dřeva. Možnost individuální tvorby sestav dle požadavků zákazníka.

Načítání trvalo 0.0876 sekund.