+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šarapatka Light Studio

Klíčová slova: svítidla, osvětlení

E-mail: info@sarapatka.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2009

Popis: Šarapatka Light Studio poskytuje komplexní servis v oblasti osvětlovací techniky, od projektového návrhu až po montáž svítidel a příslušenství. Studio pro světelnou techniku a katalog svítidel, dodávky svítidel z oblasti osvětlovací techniky.

Web: www.sarapatka.cz

Další související informace

Svítidla a osvětlení

svítidla, osvětlení, lampy, lustry, světla, – Vyrábíme moderní a tradiční svítidla, osvětlení, světla, lampy a lustry. Naše osvětlení jsou z kvalitních materiálů a mají nadčasový design. Navrhujeme interiérová svítidla, venkovní svítidla a osvětlení pro rodinné domy, byty a hotely.

Svět žárovek

LED, diody, žárovky, autožárovky, osvětlení – Svět žárovek – prodej všech druhů žárovek, diod a osvětlení. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, autožárovky pro 12V i 24V, světla denního svícení, žárovky H4 a žárovky H7. LED žárovky pro 230V, osvětlení, svítidla. Náš internetový obchod je zaměřený především na žárovky a LED technologii. Snažíme se jít s dobou a nabídnout všem našim zákazníkům, co potřebují a nabídku neustále rozšiřujeme. Všechny výrobky, které prodáváme jsou nejdříve otestovány, a tím eliminujeme výskyt nekvalitních výrobků. Zařizujete-li osvětlení domu, autombilu, kamionu či hledáte speciální žárovku, neváhejte nás kontaktovat a vymyslíme pro Vás osvětlení na míru, a to za rozumnou pořizovací cenu a s nízkými energetickými náklady.

Načítání trvalo 0.2837 sekund.