+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VT domy

Klíčová slova: Hrubé stavby rodinných domů do milionu

E-mail: vtdomy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2011

Popis: Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Web: www.vtdomy.cz

Další související informace

Kvalit-stavební sdružení

stavební firmy, rekonstrukce koupelen, stavby domů – Pomůžeme vám realizovat rekonstrukci koupelny, rekonstrukci bytu či stavbu rodinného domu. Rychle, kvalitně a levně, stavby realizujeme nejen v Českých Budějovicích, ale i v rámci jižních Čech. Vytvoříme Vám cenovou nabídku na míru.

IGI Bau - Stavby na klíč

stavby na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce, – Provádíme stavební práce všeho druhu, od stavby rodinných domů na klíč přes hrubé stavby až po kompletní rekonstrukce rodinných domů. Zajistíme také projektové zpracování, potřebnou dokumentaci a povolení.

Projektování staveb a inž

projektování staveb,projekty rodinných domů – Navrhování individuálních projektů rodinných domů, zpracování veškeré projektové dokumentace novostaveb, přístaveb a stavebních úprav. Obstarání stanovisek a vyjádření o existenci sítí, zajištění radonového průzkumu a stavební dozory a další.

Načítání trvalo 0.1036 sekund.