+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zateplování budov

Klíčová slova: Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec

E-mail: kalaha@kalaha.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2011

Popis: Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Web: www.kalaha.cz/zateplovani-domu-panelaku-budov

Další související informace

Firma APEX-WM s.r.o.

zelená úsporám, zateplení fasád – Zaměřujeme se zejména na zateplení fasády a to u rodinných, panelových i činžovních domů, zateplení podlah, stropů, podkroví a střech, dále na hydroizolaci plochých střech, rekonstrukce domů i bytů a průmyslové stavby.

Eurotherm-cz

zateplování fasád budov, zateplovací systémy – EUROTHERM-CZ s.r.o. je česká společnost, která dlouhodobě a stabilně působí na tuzemském stavebním trhu se specializací kompletních služeb, které jsou spojeny s bytovými objekty. Společnost zabývající se zateplováním fasád budov, zateplovacími systémy, sanacemi a reprofilacemi panelových konstrukcí.

Zateplení fasád Brno

zateplení fasád Brno, zateplení domu v Brně, zedni – Zabýváme se zateplením fasád jakýchkoli rodinných i panelových domů. Kromě zateplení v Brně a okolí nabízíme také zednické práce a rekonstrukce bytového jádra domu či bytu. Zateplení fasád Brno, zateplení domů.

Načítání trvalo 0.1249 sekund.