+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění zodpovědnosti

Klíčová slova: Pojištění zodpovědnosti, pojišťovny, pojištění,

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2012

Popis: Pojištění zodpovědnosti je v současné vypjaté době nezbytností. Mnoho občanů, ale i zaměstnavatelů či podnikatelů tento druh pojištění plně využívá. Druhů odpovědností za způsobené škody může být velké množství. Existují i možné škody, které si sice nikdo nepřeje, ale lidská činnost je natolik složitá, že je vhodné eventualitu škody předvídat.

Web: www.pojisteni-zodpovednosti.cz/

Další související informace

Online pojištění

Pojištění online, cestovní pojištění, – Stránka obsahuje podrobné informace ohledně občanského pojištění. Porovnání všech produktů a pojišťoven na trhu. Možnost porovnání pojištění online, výběr z největší nabídky a služeb na internetu. Vše lze sjednat online.

Podvodné-firmy

podvody, podvodníci, úvěrové podvody, – Nový portál o podvodných praktikách podezřelých firem. Nechcete se napálit nebo se naopak chcete podělit o své zkušenosti s ostatními návštěvníky? Potom vyzkoušejte www.podvodne-firmy.cz

Životní pojištění

životní, pojištění, srovnání, porovnání – Váháte nad výběrem správného životního pojištění? Nechte si produkty životního pojištění od různých poskytovatelů porovnat. Vyberte si na základě nezávazného srovnání, které pojištění je pro Vás nejlepší.

Načítání trvalo 0.2319 sekund.