+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ŠicíStroj.info

Klíčová slova: šicí stroj, šicí stroje, overlock, coverlock,

E-mail: svoboda@sicistroj.info

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2011

Popis: Šicí stroje ze všech stran - informační portál zaměřený na šití obecně, ale hlavně šicí techniku. Přinášíme novinky ze světa šicích strojů, články, recenze i návody a samozřejmě také prostor pro diskuzi a obsáhlý katalog šicích strojů s parametry.

Web: www.sicistroj.info/

Další související informace

Šicí centrum Radovský

šicí stroje, pletací stroje, žehlící prkna – Internetový obchod nabízející široký výběr šicích strojů všech značek. Vše pro švadlenky a krejčovské dílny. Naleznete zde pletací stroje, krejčovské panny, žehlicí (žehličky, prkna, lisy, mandly) a střihací techniku. Textilní a kovová galanterie.

Karel Souček šicí stroje,

šicí stroje, příslušenství, Janome, Brother, Lada – Zásilkový prodej šicích strojů a příslušenství značek Janome, Brother, Lada, Veronica, Pfaff, Zetina, Husqvarna. Dále nabízíme mazací oleje, čistící prostředky na mechaniku šicích strojů, patky a jehly.

Lisovací stroje

lisovací stroje, lisovací stroj, stroje lisovací, – Společnost Moas cs s.r.o. dodává kvalitní lisovací stroje. Lisovací stroje Mäder pressen se vyznačují tuhostí konstrukce, přesným vedením a nízkou hlučností. Vyberte si lisovací stroje z naší rozmanité nabídky.

Načítání trvalo 0.0897 sekund.