+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HIPPO SHOP

Klíčová slova: Dětské zboží,kojenecké potřeby,bytový textil

E-mail: katalogy087@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2009

Popis: Kvalitní dětské a kojenecké zboží od českých a osvědčených zahraničních výrobců. Dětské oblečení,kojenecké potřeby,bytový textil. Umožňujeme pohodlné nákupy z domova či kanceláře a snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků.

Web: www.hippo.mimishop.cz

Další související informace

Dětský obchůdek

dětské zboží, obleceni, drogerie, zboží pro mimink – Prodej dětského zboží značky Disney, zboží pro miminka značky Kanz. Jedná se o outletové zboží. A také prodej bytové kosmetiky Dedra. Při nákupu nad 2000 kč neplatíte poštovné! A ještě dostanete malý dáreček!

Země dětí - Vše pro Vaše

bytový textil, hračky, dětský pokoj, školní potřeb – Naším hlavním sortimentem jsou hračky pro předškolní a školní děti, ložní povlečení, dekorace na stěnu dětských pokojíčků, dětské tašky, dětské batohy, brašny, dětské doplňky do jídelny atd.

Kojenecké potřeby

kojenecké potřeby, pleny, dudlíky, láhvičky – Nabízíme široký sortiment kojeneckých potřeb pro děti do 3 let a potřeby pro maminky. V našem e-shopu můžete najít velký sortiment potřeb pro miminka jako i pro maminky. Nabízíme široký sortiment, který zahrnuje např. dudlíky, kojenecké láhve, kousátka, dětské hrnky a pítka v různých barevných převedeních.

Načítání trvalo 0.0690 sekund.